بازدید: 7

وکیل نتانیاهو خواستار تعویق دادگاه رسیدگی به فساد او شد/ تیم حقوقی نتانیاهو از هم پاشید

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1791352
وکیل نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواستار فرصت یک ساله برای برگزاری جلسه استماع جرایم او شد.
وکیل نتانیاهو خواستار تعویق دادگاه رسیدگی به فساد او شد/ تیم حقوقی نتانیاهو از هم پاشیدبه گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان؛ وکیل «بنیامین نتانیاهو» از دادستان کل رژیم صهیونیستی خواستار فرصت یک ساله برای برگزاری جلسه استماع پرونده او شد.

به گزارش هاآرتص، در حالی که انتظار می رفت «آویخای مندلبلیت» دادستان کل رژیم صهیونیستی جلسه استماع پرونده نخست وزیر این رژیم را تا اواخر سپتامبر برگزار کند، وکیل نتانیاهو خواستار فرصت یک ساله شد.

وکیل نتانیاهو در پایان مهلت تعیین شده دادستانی کل رژیم صهیونیستی برای اعلام تاریخ برگزاری جلسه استماع، ضمن امتناع از پذیرش مستندات و شواهد مستحکم دادستان کل رژیم صهیونیستی خواستار تعویق دست کم یک ساله در برگزاری جلسه استماع پرونده او شدند. وی علت این درخواست را حجم گسترده مدارک برای تهیه دفاعیه نتانیاهو اعلام کرد.

دادستان کل رژیم صهیونیستی از ۱۰ جولای تاکنون از تیم وکلای نتانیاهو خواسته بود که جلسه استماع را برگزار کنند و انتظار می رفت این جلسه در پایان ماه سپتامبر برگزار شود.

سه پرونده فساد نتانیاهو با نام های پرونده ۱۰۰۰، پرونده ۲۰۰۰ و پرونده ۴۰۰۰ به ترتیب به جرایمی مانند فریبکاری و خیانت در امانت (دریافت هدایای غیرقانونی از میلیاردر های خارجی برای خود و همسرش)، خیانت در امانت (تبانی نتانیاهو با «منی موزس» مالک «یدیعوت آحارونوت» برای کمک به رونق این روزنامه در ازای پوشش خبری مثبت و فشار بر روزنامه رقیب «اسرائیل هیوم») و دریافت رشوه (تقلب در فروش کمپانی مخابراتی دولتی و قدیمی بِزِک) به پاشنه آشیل او در انتخابات پارلمانی مبدل و سبب پیروزی کم رنگ او شده است.

سخنگوی نتانیاهو اعلام کرد تیم حقوقی او به دلیل عدم دریافت حق الزحمه از جمع آوری اطلاعات خودداری کرده و در حال حاضر تنها یک وکیل پس از دریافت مبلغ قرارداد خود به همکاری با او ادامه می دهد.

انتهای پیام/

وکیل نتانیاهو خواستار تعویق دادگاه رسیدگی به فساد او شد/ تیم حقوقی نتانیاهو از هم پاشید
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها