بازدید: 6

نگهداری پوشش گیاهی پارک پردیسان بر عهده محیط زیست است

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1791346
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران: نگهداری و آبیاری پوشش گیاهی این مجموعه بر عهده سازمان حفاظت محیط زیست است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از سایت شهرداری تهران، اصغر عطایی در واکنش به اظهارات برخی از اعضای شورای شهر تهران مبنی بر عدم نگهداری مناسب پوشش گیاهی پارک پردیسان گفت: پارک پردیسان در اختیار سازمان حفاظت محیط زیست است.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته در دو مرحله توافقاتی بین سازمان حفاظت محیط زیست و شهرداری تهران انجام شد تا معاونت خدمات شهری، اقداماتی را در این پارک اجرایی کند، ادامه داد: وظایف محول شده به شهرداری تهران در این توافقات، در بحث نگهداری از مبلمان شهری، پاکسازی انهار و معابر بوده و هیچ وظیفه ای مبنی بر نگهداری از گونه های گیاهی به شهرداری واگذار نشده است.

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه امسال ارائه خدمات گسترده تر شده است، تصریح کرد: تا به امروز سه جلسه با مسئولان سازمان محیط زیست برگزار شده و وظیفه مرمت و پاکسازی معابر به شهرداری تهران واگذار شد؛ همچنین در این توافقات استقرار سطل های زباله و مرمت پایه های چراغ های این منطقه و آسفالت کشی بر عهده معاونت خدمات شهری است و آسفالت کشی این منطقه با کمک معاونت فنی و عمرانی انجام شده است.

عطایی با بیان اینکه خدمات عنوان شده تنها با هماهنگی سازمان حفاظت محیط زیست انجام می شود، خاطرنشان کرد: آبیاری گونه های گیاهی پارک پردیسان بر عهده شهرداری تهران نیست و این کار را سازمان محیط زیست انجام می دهد.


نگهداری پوشش گیاهی پارک پردیسان بر عهده محیط زیست است
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها