بازدید: 33

تقدیر از 13 خیر در همایش والی مهر

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1790764
در همایش والی مهر از 13 خیر کمیته امداد امام خمینی (ره) تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، علیرضا عسگریان در حاشیه همایش والی مهر در جمع خبرنگاران در چهارمین همایش تجلیل از خیرین و حامیان نیکوکار که امشب در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شد اظهار داشت: ما در شرایطی این جشن را برگزار می کنیم که در جای جای کشور سفره افطار و برکت پهن است و در همایش از نخبگانی قدردانی شد که در حوزه خیرین اقدامات شایسته ای را انجام داده اند.

وی افزود: 15 هزار یتیم زیر پوشش یک نفر به عنوان خیر قرار دارند و قشرهای مختلفی از جامعه وجود دارند که کار خیر انجام می دهند و به نیازمندان کمک می کنند.
عسگریان گفت: امیدوار هستیم سال آینده گزارش های بهتری را در حوزه خیرین به مردم ارائه دهیم.
وی افزود: در حال حاضر 600 هزار حامی در سطح کشور داریم و 300 هزار یتیم و فرزند محسنین نیز در کشور تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: سرانه پرداخت به هر یتیم توسط خیرین کمیته امداد 250 هزار تومان است و به هر یک از محسنین نیز 113 هزار تومان پرداخت می شود.
عسگریان افزود: سال گذشته در اوج فشارها، مردم فقط در حوزه ایتام و محسنین خیرین 700 میلیارد تومان کمک کردند و این کمک ها به صورت ثابت است و ادامه دارد.
وی گفت: امیدواریم یک خیریه بزرگ کشوری داشته باشیم تا بتوانیم جلو تشدید فقر را بگیریم.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره)، افزود: رئیس جمهور از کمیته امداد بابت کارآفرینی تقدیر کرد و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز اعلام کرد 460هزار شغل در سال 97 ایجاد شده است که 136 هزار شغل پایدار را کمیته امداد ایجاد کرده است.


تقدیر از 13 خیر در همایش والی مهر
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها