بازدید: 8

استقبال مخاطبان نمایشگاه قرآن از شاخص‌های معنادار زندگی

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1790366
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ مدیر روابط عمومی مؤسسه نورالمجتبی(ع) از استقبال مخاطبان از شاخص‌های معنادار زندگی در مسابقه واقعیت افزوده این مؤسسه در نمایشگاه قرآن خبر داد.

استقبال مخاطبان از شاخص های معنادار زندگی در نمایشگاه قرآناحسان فریدونی، مدیر روابط عمومی مؤسسه نورالمجتبی (ع) در گفت وگو با خبرنگار ایکنا درباره غرفه مؤسسه نورالمجتبی در بیست و هفتمین نمایشگاه قرآن گفت: در این غرفه مسابقه واقعیت افزوده نورالمجتبی(ع) به صورت روزانه برگزار می شود که تاکنون بیش از هزار نفر در این مسابقه شرکت کرده اند.

وی افزود: در این مسابقه، پس از دانلود و نصب اپلیکیشن از طریق سایت مؤسسه، هر کدام از تصاویر که در واقع چهار شاخصه معنادار زندگی هستند، را اسکن کرده و محتوای آموزشی مربوط ارائه و در پایان یک سوال مطرح می شود.

فریدونی ادامه داد: «پوششی برای گناهان»، «از طرف خدا برای تو»، «روزی یا ثروت» و «عزت یا کبر» چهار شاخصه یادشده است که اساتیدی همچون سیدمحسن میرباقری، حجج اسلام سیدحسین حسینی قمی و ناصر رفیعی و حاج ابوالقاسم محتوای متناسب با شاخص ها را بیان می کنند.

وی در ادامه گفت: از میان شاخص های یادشده، دو شاخص «روزی یا ثروت» و «از طرف خدا برای تو» مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است که علاقه مندان می توانند در مسابقه پیامکی نیز شرکت کنند و گزینه مورد نظر خود را به صورت یک عدد ۲ رقمی به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۳۳۳۳۷۴ ارسال کنند که عدد سمت چپ شماره مسابقه و عدد سمت راست شماره گزینه صحیح است.

فریدونی بیان کرد: هر شب سه جایزه به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا می شود و در پایان نمایشگاه قرآن نیز قرعه کشی جوایز ۵ سفر مشهد مقدس اهدا می شود.

انتهای پیام


استقبال مخاطبان نمایشگاه قرآن از شاخص‌های معنادار زندگی
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها