بازدید: 30

معرفی هتل آپارتمان‌های مشهد

انتخاب هتل آپارتمان با کیفیت و قیمت مناسب در مشهد مسئله‌ای مهم و ضروری می‌باشد که در این مقاله سعی داریم تعدادی از هتل آپارتمان مشهد را معرفی و ویژگی‌های آن‌ها را بررسی کنیم.
هتل و هتل آپارتمان و مهمانپذیر و خانه مسافر مکان های اقامتی شهر مشهد مقدس جهت اسکان زائران و مسافران می باشد. هتل آپارتمان معمولا به نسبت مهمانپذیر و خانه مسافر از کیفیت بالاتری برخوردار است و نسبت به هتل معمولا از قیمت مناسب تری برخوردار است. تفتوت های نسبتا زیادی بین هتل و هتل آپارتمان وجود دارد، ولی در حالت کلی تفاوت ها بسته به نوع و ابعاد واحد، تفاوت در خدمات رسانی و و نقشه ساختمان دارد.

هتل آپارتمان مهسان مشهد: هتل آپارتمان مهسان مشهد یکی از هتل آپارتمان های تازه تاسیس مشهد می باشد که در سال ۱۳۹۷ افتتاح شده است و در خیابان اندرزگو ۲ به فاصله حدود ۳ دقیقه پیاده تا حرم مطهر قرار گرفته است و دارای واحد های دو تخته سه تخته چهار تخته و پنج تخته می باشد و امکانات مانند رستوران کافی شاپ اینترنت لابی و خدمات خانه داری و منوی غذایی انتخابی با کیفیت ایده آل پذیرای مهمانان و زائران می باشد.

هتل آپارتمان آفرین مشهد: هتل آپارتمان آفرین مشهد یکی از بزرگترین هتل آپارتمان های مشهد می باشدکه در خیابان امام رضا ۵ واقع شده است و حدود ۵ تا ۷ دقیقه پیاده تا حرم مطهر فاصله دارد. این هتل آپارتمان دارای واحد های دو تخته، سه تخته، آپارتمان یک خوابه چهار تخته و آپارتمان دو خوابه پنج تخته و آپارتمان دو خوابه شش تخته و آپارتمان دو خوابه هفت تخته می باشد و کلیه واحد های آن مجهز به آشپزخانه و امکانات کامل آشپزی می باشد. این هتل آپارتمان ساختمانی ۷ طبقه و ۸۵ واحد اقامتی را داراست.

هتل سلما مشهد: هتل سلما مشهد هتل دوستاره تازه تاسیس و نزدیک به حرم مطهر می باشد که در سال ۱۳۹۷ افتتاح شده است و در خیابان امام رضا ۳ حدود ۴ دقیقه پیاده تا حرم مطهر فاصله دارد و دارای واحدی شیک و لوکس با کیفیت و کیفیت غذایی ایده آل می باشد.

هتل اپارتمان پایتخت مشهد: هتل آپارتمان پایتخت مشهد یکی از هتل آپارتمان های مشهد نزدیک به حرم می باشد که در خیابان امام رضا ۱ حدود ۴ دقیقه پیاده تا حرم فاصله دارد و در سال ۱۳۹۶ مورد بازسازی کامل قرار گرفته است. این هتل آپارتمان دارای واحد های دو تخته و سه تخته و آپارتمان یک خوابه چهار تخته و آپارتمان یک خوابه پنج تخته می باشد و با امکاناتی نظیر رستوران و کافه سنتی و اینترنت وایرلس و لابی بزرگ و آسانسور در خدمت مهمانان و زائران مشهد مقدس می باشد.

هتل آپارتمان رز طلایی مشهد: هتل آپارتمان رز طلایی مشهد یکی از هتل آپارتمان های شیک و نوساز مشهد می باشد که در خیابان شیخ طوسی با فاصله حدود شش دقیقه پیاده تا حرم قرار دارد و در سال ۱۳۹۶ افتتاح شده است و گزینه مناسبی جهت اقامت هتل آپارتمان در مشهد می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و دریافت اطلاعات سایر هتل مشهد و هتل آپارتمان های مشهد به آدرس لینک سایت مراجعه کرده و نیز در صوت هر گونه سوال و مشاوره در زمینه رزرو هتل های مشهد و هتل آپارتمان مشهد می توانید با شماره مشاوره سامانه: ۰۵۱-۸۴۳۸۷۱۴ تماس حاصل نمایید.

معرفی هتل آپارتمان‌های مشهد
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها