بازدید: 15

جایگزین «‌بازی تاج و تخت» مشخص شد

منبع : انتخاب کد خبر: 1789974
به دنبال پایان جنجالی سریال «بازی تاج و تخت»‌، سریال تخیلی «نیروی اهریمنی‌اش» با اقتباس از رمان پرفروش «فیلیپ پولمن به عنوان پروژه بزرگ بعدی شبکه HBO پخش خواهد شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به دنبال پایان جنجالی سریال «بازی تاج و تخت» ، سریال تخیلی «نیروی اهریمنی اش» با اقتباس از رمان پرفروش «فیلیپ پولمن به عنوان پروژه بزرگ بعدی شبکه HBO پخش خواهد شد.

«نیروی اهریمنی اش» نام پروژه پرهزینه ای است که با همکاری BBC و HBO با اقتباس از سه گانه معروف « نیروی اهریمنی اش» آماده پخش شده است.

«نیروی اهریمنی اش» نام کتاب سه جلدی پرفروش «فیلیپ پولمن، نویسنده برجسته بریتانیایی است که جلد آخر آن در سال ۲۰۰۰ با عنوان «دوربین کهربایی» منتشر شد و جایزه کتاب سال وایت برد را برای این نویسنده به ارمغان آورد. کتاب «نیروی اهریمنی اش» در سه جلد متفاوت با عناوین «قطب نمای طلایی»، «خنجر ظریف » و «دوربین کهربایی» منتشر شده است.

فصل اول این سریال تخیلی با بازی دافنه کین، جیمز مک آووی، روث ویلسون و لین منوئل میرندا همراه خواهد بود.

دافنه کین در این سریال نقش لایرا شخصیت اصلی داستانی مملو از جادوگران و شیاطین را به عهده دارد.

از دیگر هنرپیشه های این سریال می توان به آن ماری داف، کلارک پیترس، ویل کین و ایان گلدر اشاره کرد.

جیمز کازمو و لوسین ساماتی که پیش از این در سریال «بازی تاج و تخت» به ایفای نقش پرداخته بودند در پروژه جدید HBO حضور خواهند داشت.

تاریخ رسمی پخش این سریال هنوز اعلام نشده است. با این حال گفته می شود این سریال که هر فصل آن هشت قسمت است، اواخر امسال منتشر شود.

بی بی سی پروژه ساخت فصل دوم هشت قسمتی این سریال را آغاز کرده است. HBO به عنوان یکی از تهیه کنندگان هر دو فصل حضور خواهد داشت و حق پخش جهانی این سریال را نیز به خود اختصاص داده است.

 ورایتی


جایگزین «‌بازی تاج و تخت» مشخص شد
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها