بازدید: 10

معترضان سالن محل سخنرانی معاون ترامپ را ترک کردند

جمعی از حضار سخنرانی مایک پنس در ایالت ایندیانا که زادگاه اوست به نشانه اعتراض به سیاست‌های دونالد ترامپ سالن را ترک کردند.

به گزارش بولتن نیوز، در مراسم سخنرانی روز گذشته (شنبه) مایک پنس، معاون دونالد ترامپ، در دانشگاه تیلر در ایالت ایندیانا، به مناسبت جشن فارغ التحصیلی تعدادی از دانشجویان، جمعی از دانشجویان، اعضای هیئت علمی و فارغ التحصیلان به نشانه اعتراض سالن را ترک کردند.

بسیاری از افرادی هم که در سالن باقی ماندند در اعتراض به پنس نوشته ای در دست داشتند که بر روی آن نوشته شده بود «من هم تیلر هستم» با این هدف که نشان دهند عقاید مختلفی در مقابل عقاید مقامات دانشگاه در آنجا حضور دارد.

این اعتراض پس از آن آغاز شد که دانشجویان دانشگاه تیلر و برخی از اهالی حومه «آپلند» ایالت ایندیانا که زادگاه پنس محسوب می شود با مطرح کردن این نگرانی که سخنرانی معاون رئیس جمهور می تواند به عنوان تاییدی برای سیاست های دونالد ترامپ تلقی شود یک طومار آنلاین برای تحریم آن منتشر کردند.

حدود ۱۰ هزار نفر این طومار را امضا کردند و در روز سخنرانی حدود ۵۰۰ دانشجو سالن را ترک کردند. در این طومار نوشته شده بود «دعوت از مایک پنس، معاون رئیس جمهور، به دانشگاه تیلر و دادن یک تریبون به او برای ابراز عقاید سیاسی اش، فارغ التحصیلان، اساتید و کارکنان دانشگاه و دانشجویان را در سیاست های دولت ترامپ-پنس شریک و همدست خواهد کرد».

جالب آن است که پنس در این سخنرانی از اهمیت آزادی ادیان سخن گفت و از فارغ التحصیلان خواست بر عقاید خود در مخالفت با شکنجه استوار باشند. او گفت «به شما وعده می دهم که همیشه برای آزادی مذاهب و حق زندگی، یادگیری و عبادت بر اساس دستورات وجدان شما، ایستادگی کنیم».


معترضان سالن محل سخنرانی معاون ترامپ را ترک کردند
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها