بازدید: 55

عیبی‌ندارد، دیه می‌دهم!

مرگ راننده یک خودروی پراید در کورس دو خودروی پورشه در خیابان کارگر اصفهان به سناریویی غم‌انگیزه تبدیل شده است. غم‌انگیز از آن جهت که هم انسانی بی‌گناه در تفریح دو خودروسوار لاکچری جان باخته و هم از آن جهت که مرگ وی مایه تمسخر راننده یکی از این خودرو‌ها شده است.
سرویس جامعه جوان آنلاین: این حادثه بامداد روز گذشته در خیابان کارگر اصفهان اتفاق افتاد. وقتی مأموران پلیس راهور خود را به محل حادثه رساندند متوجه شدند که راننده یک خودروی سواری پراید در تصادف با یک خودروی پورشه جان باخته است. بررسی های بیشتر پلیس نشان داد که دو خودروی پورشه در حال کورس بودند که یکی از آن ها از مسیر منحرف شده و در تصادف با سواری پراید حادثه ای خونین را رقم می زند. راننده یکی از خودرو های پورشه پسری جوان بود که بعد از حادثه از محل متواری می شود، اما ساعتی بعد بازداشت و معلوم شد گواهینامه نیز نداشته است.
راننده خودروی دوم، اما دختری جوان است که با فریاد از وارد شدن خسارت میلیاردی به خودرو شکایت دارد. وقتی به او خبر می دهند که راننده پراید در تصادف جان باخته فریاد می زند که عیبی ندارد، دیه او را پرداخت می کنیم! دختر جوان می گوید که خودروی دوم هم متعلق به پدرش بوده و مردی هم که از صحنه تصادف گریخته است، برادر اوست! انتشار خبر در شبکه های اجتماعی واکنش کاربران را به همراه داشت.
بسیاری مدعی شدند که راننده خودرو از آقازاده ها بوده است که ابوالقاسم چلمقانی، رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان به ایسنا گفت که راننده هیچ نسبتی با مسئولان نداشته و راننده آن آقازاده نبوده است.

عیبی‌ندارد، دیه می‌دهم!
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها