بازدید: 38

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت دلار در بازار؛ امروز 27 اردیبهشت 98

منبع : فرارو کد خبر: 1784521
در هفته‌ای گذشت روند نرخ‌ها در بازار طلا و جواهر و همچنین بازار انواع ارز کاهشی شد. دلار در کانال 14 هزار ماند و یورو به قیمت ۱۶۶۰۰ تومان رسید. در گزارش زیر سیر نزولی بازار طلا و جواهر و ارز را به تفکیک روز آمده است.

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت دلار در بازار؛ امروز 27 اردیبهشت 98

فرارو- روز گذشته و در آخرین روز کاری بازار طلا و جواهر تهران، متقال طلا ۱۹۷۰۵۰۰ تومان، طلای هجده عیار ۴۵۴۸۰۰ تومان و همچنین سکه جدید در ادامه روند کاهشی که از روز دوشنبه آغاز شده بود با قیمت ۴۹۷۵۰۰۰ تومان معامله شد.

در همین بازار نیم سکه ۲۷۵۰۰۰۰ تومان، ربع سکه ۱۷۶۰۰۰۰ تومان و سکه گرمی با کاهش سی هزار تومانی با قیمت ۱۰۱۰۰۰۰ معامله شد. روز پنجشنبه همچنین دلار نیز با اندکی کاهش نسبت به روزهای گذشته به قیمت ۱۴۷۰۰ تومان رسید. هر یورو در بازار آزاد نیز ۱۶۶۰۰ تومان قیمت گذاری شد.

صبح امروز جمعه اما انس طلا با افزایش جزئی نسبت به روز پنجشنبه به قیمت ۱۲۸۸ دلار رسید. به علت تعطیلی بازار رسمی در روزهای جمعه، قیمت ها روز پنجشنبه در چند روز آخر هفته در جدول زیر امده است. نرخ انواع طلا و جواهر و همچنین انواع ارز روند کاهشی خود را تا آخر هفته حفظ کردند. قیمت های بازار آزاد به صورت مظنه ای بود و حد میانگین آن در نظر گرفته شده است.

روز سه شنبه: در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۵ میلیون و ۴۵ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون ۸۵۰ هزار تومان. در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان، ربع سکه با ۶۰ هزار تومان افزایش نسبت به معاملات شنبه یک میلیون و ۸۳۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۱ میلیون تومان فروخته شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۶۱ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش گذاری شده است، ضمن آنکه در بازار های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۲۸۳ دلار قیمت خورد.

روز چهارشنبه: سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۵ میلیون و ۳۵ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون ۸۵۰ هزار تومان، در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان، ربع سکه با ۵۰ هزار تومان کاهش نسبت به معاملات شنبه یک میلیون و ۷۸۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۱ میلیون تومان فروخته شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۵۹ هزار و ۶۰۰ تومان ارزش گذاری شد، ضمن آنکه در بازار های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۲۹۵ دلار قیمت خورد.

روز پنج شنبه: سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون و ۳۵، ۹۷۵ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون ۸۰۰ هزار تومان هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان، ربع سکه با ۲۰ هزار تومان کاهش نسبت به معاملات شنبه یک میلیون و ۷۶۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۱ میلیون تومان ۱۰ هزار تومان فروخته شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۵۳ هزار و ۶۰۰ تومان ارزش گذاری شد، ضمن آنکه در بازار های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۲۹۶ دلار قیمت خورد.

 


قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت دلار در بازار؛ امروز 27 اردیبهشت 98
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها