بازدید: 16

استقلال را از نو می سازم

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1783808
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: شخصیت استقلال از بین رفته است اما می توانم استقلال را از نو بسازم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، فرهاد مجیدی بعد از بازی استقلال مقابل سپیدرود گفت: ابتدا قهرمانی را به پرسپولیس و هوادارانش تبریک می گویم و من خوشبختی را خیلی زود در استقلال تجربه کردم، در این تیم ستاره شدم و میلیون ها نفر مرا دوست دارند.
وی ادامه داد: من فرزند استقلال هستم و آجر به آجر این تیم را می شناسم و همه اتفاقات و شیطنت هایی که می شود به خوبی می دانم اما هر وقت که استقلال را ترک می کنم و مجدداً بر می گردم می بینم که حتی یک آجر هم در این باشگاه جا به جا نشده است.
مجیدی افزود: متأسفانه قراردادهای میلیاردی بسته می شود اما هیچ اتفاق خاصی رخ نمی دهد. موضوع تلخی که ما شاهد هستیم این است که با شخصیت استقلال بازی شده است. البته ما بازیکنان خوبی داریم و اگر می خواهیم شخصیت فوتبالی خود را تغییر دهیم باید ساختار باشگاه عوض شود.
وی گفت: من این شخصیت را به هواداران و باشگاه بر می گردانم و به بازیکنانم گفتم آنهایی که پیراهن استقلال را می پوشند اول با هواداران قرارداد دارند سپس با باشگاه. بازیکن استقلال باید بداند که به هوادارانش تعصب داشته باشد.
سرمربی استقلال گفت: اگر به سه چهار روز قبل برگردیم آن حرف هایی که زده بودم دیگر نمی گویم به هر حال آقای عراقچی می تواند تیم محبوبش را دوست داشته باشد و من تحت فشار صحبت هایی را کردم که الآن از آن پشیمانم اما به هواداران استقلال قول می دهم که فصل آینده تیم را از نو می سازیم تا استقلالی در خور نام و شأن باشگاه به زمین مسابقه برود.


استقلال را از نو می سازم
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها