بازدید: 10

حمایت از زنان بی‌سرپرست، کودکان بیمار و زندانیان در مؤسسه مشفقین مهرگستر

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1783433
گروه جامعه ــ اکرم تیموری مدیر مشارکت‌های مردمی و مسئول بنیاد مشفقین مهرگستر اعلام کرد: در مرکز مهرگستر سه دسته از نیازمندان تحت پوشش قرار می‌گیرد، زنان بی‌سرپرست، کودکان بیمار و زندانی‌های جرائم غیر عمد افراد تحت پوشش موسسه مشفقین مهر گستر هستند.

اکرم تیموری، مدیر مشارکت های مردمی بنیاد مشفقین مهر گستر، در گفت وگو با خبرنگار ایکنا؛ درباره حضور این بنیاد در نمایشگاه بین المللی قرآن بیان کرد: این مرکز از سال ۸۹ با محوز رسمی پلیس امنیت اجتماعی شروع به کار کرده است. در این مؤسسه سه دسته از افراد نیازمند تحت پوشش قرار می گیرند؛ زنان بی پرست خانوار، کودکانی که دارای بیماری های خاص هستند و زندانی هایی که جرائم غیرعمد انجام داده اند از جمله این افراد هستند.
 
وی افزود: در این مؤسسه طرحی با نام خیرات نان را تصویب کرده ایم که به واسطه آن افرادی که تحت پوشش ما هستند، بن هایی را دریافت می کنند و به واسطه این بن ها، می توانند نان خریداری کنند.

تیموری ادامه داد: دومین طرح نذر سلامت است. در این طرح که مورد تأیید وزارت بهداشت و بیمارستان ها قرار گرفته است، بیمارانی که از پرداخت هزینه های درمان ناتوان هستند توسط مددکاران بیمارستان ها شناسایی می شوند و این بنیاد به آن ها آن ها کمک می کند. در ضمن برای اسکان مدد جویان نیازمند هم اقدامات ویژه ای را مد نظر قرار داده ایم.

وی در اعلام افراد تحت پوشش خود تصریح کرد: حدوداً ۳۵۰ خانوار را تحت پوشش قرار داده ایم. خانوار های مد نظر از ۲ نفره و به هشت نفر تعمیم پیدا می کنند.
 
انتهای پیام

حمایت از زنان بی‌سرپرست، کودکان بیمار و زندانیان در مؤسسه مشفقین مهرگستر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها