بازدید: 24

تصاویر آخرین قسمت از سریال بازی تاج و تخت منتشر شد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1783385
همزمان با پخش جهانی قسمت چهارم فصل آخر سریال معروف بازی تاج و تخت جدیدترین تصاویر از این مجموعه پربیننده جهانی توسط کمپانی تولید کننده این اثر منتشر شد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، همزمان با پخش جهانی قسمت چهارم فصل آخر سریال معروف بازی تاج و تخت جدیدترین تصاویر از این مجموعه پربیننده جهانی توسط کمپانی تولید کننده این اثر منتشر شد.

قسمت سوم از فصل هشتم و آخر سریال بازی تاج و تخت در وبسایت نظرسنجی imdb به امتیاز ناامید کننده ای روبرو شد تا تمامی تصورات سازندگان سریال نسبت به موفقیت قسمت سوم در شعاع خطر قرار گیرد. حال همه منتظرند تا بینند در ادامه این سریال می تواند مخاطبان ناراضی خود را پای تلویزیون بکشاند یا نه.

تصاویر آخرین قسمت از سریال بازی تاج و تخت منتشر شد

فصل هشتم سریال محبوب "بازی تاج و تخت" آخرین فصل این سریال محبوب محسوب می شود. سریال که در ابتدای راه هیچکس فکرش را نمی کرد به این اهمیت و اعتبار در صنعت سریال سازی دست پیدا کند. این اثر توانست نزدیک به چهل بازیگر گمنام سینما و تئاتر را به ستاره های امروز هالیوود مبدل نماید.

حال باید دید این سریال تا انتها می تواند اتفاقات جذابی را برای مخاطبان رقم بزند یا نه. البته برخلاف انتظارات عمومی منتقدان نمرات به شدت بالایی را به قسمت اول از فصل هشتم دادند و وبسایت معتبر روتن تومیتو بالاترین امتیاز را به آن داد اما همین سایت برای قسمت سوم امتیاز نازل را داد تا این پایین ترین امتیاز در تمامی فصول بازی تاج و تخت باشد.

فصل هشتم و نهایی سریال خیال پردازی حماسی بازی تاج وتخت توسط شرکت اچ بی او در ماه ژوئیه ۲۰۱۶ تایید شد. برخلاف فصل های قبلی که هرکدام ۱۰ قسمت بودند و فصل ۷ که هفت قسمت بود این فصل (فصل هشتم) شش قسمت بیشتر نخواهد داشت.

تصاویر آخرین قسمت از سریال بازی تاج و تخت منتشر شد

تنها صحنه ای چند ثانیه ای از فصل هشت سریال توسط شبکه اچ بی او در تبلیغات به کار رفته که نشان دهنده رسیدن جان اسنو و دنریس تارگرین به وینترفل و خوش آمد گویی سانسا استارک است.

بازی تاج وتخت رکورددار تعداد بیننده در شبکه اچ بی او است و در کشور های مختلف طرفداران زیادی دارد. با وجود استفاده از برهنگی، خشونت و خشونت جنسی که انتقاداتی را به این مجموعه وارد آورده، منتقدین نظرات مثبت فراوانی در مورد این سریال داشته اند.

این سریال تاکنون نامزد و برندهٔ بسیاری از جوایز شده است که از میان آن ها می توان به نامزدی جایزه امی بهترین سریال درام برای هر چهار فصل پخش شدهٔ آن، یک نامزدی جایزه گلدن گلوب برای بهترین سریال تلویزیونی درام و نامزدی جایزهٔ هوگو برای بهترین نمایش درام اشاره کرد.

انتهای پیام/


تصاویر آخرین قسمت از سریال بازی تاج و تخت منتشر شد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها