بازدید: 10

جانشین نزاجا: اگر دشمن توان استفاده از گزینه نظامی را داشت دست به دامن دیگران نمی‌شد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1783083
جانشین نیروی زمینی ارتش با اشاره به سخنان فرمانده معظم کل قوا گفت: ایشان فرمودند که «نه جنگ خواهد شد و نه مذاکره خواهیم کرد» و شما مطمئن باشید اگر دشمن توان استفاده از گزینه نظامی را داشت، دست به دامن دیگران نمی‌شد.
بیانیه گام دوم انقلاب مسیر آینده را تبین کرده است/ مخاطب اصلی بیانیه گام دوم انقلاب جوانان هستندگروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ امیر سرتیپ نوذر نعمتی در اولین همایش «رویکرد های نهادینه سازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در ارتش جمهوری اسلامی ایران» که امروز در دانشگاه افسری امام علی (ع) برگزار شد، با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی رهبر معظم انقلاب، گفت: جوانان مخاطب اصلی بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند و دانشگاه امام علی (ع) با اهدای بیش از هزار و ۱۰۰ شهید، یک الگوی بسیار مناسب برای جوانان در مسیر رسیدن به اهداف گام دوم انقلاب اسلامی است.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با تحلیل مسیر طی شده در ۴۰ سال گذشته و بیان ضعف و قدرت ها، مسیر آینده انقلاب را تبین کرده اند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: انقلاب اسلامی همچنان با وجود مسائل مختلف، اهداف و شعار های خود مانند استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، حمایت از مظلومان جهان و استکبار ستیزی را دنبال می کند و دلیل دشمنی های دشمنان با ایران اسلامی همین اهداف و آرمان ها و حمایت از مظلومان جهان است.

امیر سرتیپ نعمتی با اشاره به پیروزی رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس گفت: شاخص های مختلفی که در دفاع مقدس توانست موجب پیروزی ما در برابر استکبار جهانی شد، امروز هم می تواند موجب پیروزی و موفقیت های روز افزون انقلاب اسلامی و برون رفت از مشکلات امروز شود. در دفاع مقدس به جوانان معتقد و دانا اعتماد شد در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی نیز محور اصلی جوانان هستند.

وی ادامه داد: یکی دیگر از مبانی تاکید شده در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از سوی مقام معظم رهبری وحدت و یکپارچگی و نماد موفقیت در دفاع مقدس است، در گام دوم انقلاب اسلامی برای غلبه به دشمنان ما بیش از پیش نیازمند وحدت و یک دلی هستیم.

جانشین نیروی زمینی ارتش گفت: دفاع مقدس امیدواری به داخل و قطع امید به بیگانه را به ما آموخت، امروز نیز اگر می خواهیم موفق باشیم باید بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی امید به توانمندی های داخلی داشته باشیم.

وی با اشاره به دیدار چند روز پیش مقام معظم رهبری با دست اندرکارن نظام و تاکید ایشان بر اعتماد به مردم گفت: دفاع مقدس به ما نشان داد که هرگاه به مردم اعتماد کنیم می توانیم موفق باشیم، در اقتصاد نیز اگر به مردم اعتماد کنیم می توانیم بر مشکلات غلبه کنیم.

امیر سرتیپ نعمتی رمز اصلی پیروزی در دوران دفاع مقدس را ولایت مداری و ولایت محوری دانست و افزود: ایثار و از خودگذشتگی و روحیه جهادی در دوران دفاع مقدس سبب پیروزی بر دشمنان و دستیابی به آرمان های انقلابی شد و امروز نیز با بهره گیری از همین اوصاف که برگرفته از هویت انقلابی ما است می توانیم بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را به منصه ظهور برسانیم.

جانشین نیروی زمینی ارتش با اشاره به سخنان فرمانده معظم کل قوا گفت: ایشان فرمودند که «نه جنگ خواهد شد و نه مذاکره خواهیم کرد» و شما مطمئن باشید اگر دشمن توان استفاده از گزینه نظامی را داشت، دست به دامن دیگران نمی شد.
 
انتهاس پیام/

جانشین نزاجا: اگر دشمن توان استفاده از گزینه نظامی را داشت دست به دامن دیگران نمی‌شد
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها