بازدید: 8

حملات پی در پی ائتلاف سعودی به پایتخت یمن/ غیرنظامیان هدف اصلی جنگنده‌های سعودی

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1782816
حملات صبح امروز جنگنده‌های سعودی به مناطقی از صنعا پایتخت یمن، چندین کشته و مجروح برجای گذاشت.
حملات پیاپی ائتلاف سعودی به پایتخت یمن/ غیرنظامیان هدف اصلی حملات جنگنده های سعودی هستندبه گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، جنگنده های ائتلاف سعودی صبح امروز (پنجشنبه) مناطقی در استان «صنعا» پایتخت یمن را هدف قرار دادند.

به گزارش المسیره، جنگنده های سعودی در شش حمله به شهر «ارحب» در استان صنعا دو پایگاه نظامی «الصمع» و «الفریجه» و «نقم» در مرکز صنعا را بمباران کردند.

خبرنگار المسیره اعلام کرد در دیگر حملات این جنگنده ها به منطقه مسکونی در مرکز صنعا، شماری از غیرنظامیان جان باخته یا زخمی شدند. در جریان این حمله به تقاطع دو خیابان «الرباط» و «الرقاص» ۶ غیرنظامی جان باخته و ده ها نفر از جمله زنان و کودکان زخمی شدند.
 
وزارت بهداشت یمن با تایید خبر جان باختن ۶ غیرنظامی در جریان این حمله اعلام کرد این افراد همگی از اعضای یک خانواده بودند که ۲ کودک نیز در میان آن ها دیده می شوند.

جنگنده های ائتلاف سعودی حملات دیگری به مناطق غیرنظامی در استان ها «الضالع» و «الحدیده» داشتند که منجر به زخمی شدن دست کم ۷ غیرنظامی شد.

براساس گزارش المسیره نیرو های یمنی شب گذشته یک فروند موشک بالستیک «زلزال ۱» را به محل تجمع مزدوران سعودی در پایگاه نظامی «السلب» در «جیزان» شلیک کردند که خسارات و تلفات سنگینی برای ائتلاف سعودی در پی داشت.

انتهای پیام/

حملات پی در پی ائتلاف سعودی به پایتخت یمن/ غیرنظامیان هدف اصلی جنگنده‌های سعودی
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها