بازدید: 13

ارائه خدمات مشاوره‌ای و آموزشی رایگان طب ایرانی در ماه مبارک رمضان

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1782806
با همکاری دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت و اداره کل سلامت شهرداری تهران، خدمات مشاوره‌ای و آموزشی رایگان طب ایرانی توسط جامعه دانشگاهی این حوزه، در ماه مبارک رمضان به شهروندان ارائه می‌شود.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، در راستای اجرای اهداف تفاهم نامه همکاری دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت با اداره کل سلامت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و پس از اجرای موفق برنامه های مشترک در هفته سلامت، جامعه دانشگاهی طب ایرانی در ماه رمضان نیز به ارائه خدمات مشاوره ای و آموزشی رایگان به شهروندان با استفاده از زیرساخت ها و امکانات شهرداری تهران می پردازد.

«پیاده راه شهر رمضان» نام برنامه ای است که به همت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و با هدف ارائه خدمات متنوعی به شهروندان در ماه مبارک رمضان در حال اجرا بوده و در ایستگاه های سلامت ۱۳ منطقه، خدمات مشاوره طب ایرانی توسط جامعه دانشگاهی این حوزه، از افطار تا نیمه شب به مردم ارائه می شود.

برگزاری همایش های آموزشی با محوریت توصیه های طب ایرانی برای روزه داری در ماه مبارک رمضان نیز از دیگر اقداماتی است که با همکاری وزارت بهداشت و شهرداری تهران، در برخی از سرای محلات سطح شهر در حال اجرا است.چ

انتهای پیام/


ارائه خدمات مشاوره‌ای و آموزشی رایگان طب ایرانی در ماه مبارک رمضان
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها