بازدید: 13

نگاهی به بهترین خودروهای جهان سینمایی مارول!

منبع : برترین ها کد خبر: 1782774
آئودی اسپانسر فیلم‌های زیادی از استودیو مارول شده و این در حالی است که شرکت‌های خودروساز دیگر، تنها در تعدادی از این فیلم‌های کمیک ساخته‌شده توسط این استودیو خلاق، شرکت داشته‌اند. در این مطلب نیز، قصد داریم بهترین خودروهایی را که در جهان مارول به دنیا معرفی‌شده‌اند را مانند همین فیلم «انتقام جویان: نبرد نهایی» برای شما عزیزان، معرفی کنیم.

وبسایت چرخان: جهان سینمایی مارول (Marvel) که دنیایی برای ایجاد ابرقهرمان هایی است که هر یک ویژگی ها، شخصیت و حال و هوای خود را دارد را بیشتر شما می شناسید و دنبال می کنید؛ اما در هریک از این فیلم های دنیای مارول، بدون شک، خودروهای جذابی نیز وجود دارند تا بتوانند برازنده شخصیت قهرمان فیلم باشند.

دنیای سینمایی مارول، همیشه پر بوده است از خودروهایی جذاب، مدرن و خوش چهره ای که توسط قهرمانان فیلم رانده می شوند. درزمینهٔ خودرویی، می توان به فیلم «مرد آهنی» محصول سال 2008 اشاره کرد. جایی که برای اولین بار، تونی استارک یا همان شخصیت نابغه مرد آهنی، ابرخودروی آئودی R8 را به جهان معرفی کرد.

نگاهی به بهترین خودروهای جهان سینمایی مارول!

از آن زمان تاکنون، آئودی اسپانسر فیلم های زیادی از استودیو مارول شده و این در حالی است که شرکت های خودروساز دیگر، تنها در تعدادی از این فیلم های کمیک ساخته شده توسط این استودیو خلاق، شرکت داشته اند. در این مطلب نیز، قصد داریم بهترین خودروهایی را که در جهان مارول به دنیا معرفی شده اند را مانند همین فیلم «انتقام جویان: نبرد نهایی» برای شما عزیزان، معرفی کنیم.

نگران نباشید، قرار نیست در مورد فیلم ها و نقد آن ها صحبتی شود، بلکه تنها خودروها و فقط خودروهای به کاررفته برای قهرمان های این فیلم ها برای ما مهم هستند. پس با ما همراه باشید:

آئودی ای-ترون (GT (e-Tron

فیلم: نبرد نهایی انتقام جویان

نگاهی به بهترین خودروهای جهان سینمایی مارول!

آئودی قبل از اکران جهانی این فیلم نیز اعلام کرده بود که قرار است در آخرین فیلم انتقام جویان، طرح مفهومی e-Tron GT خود را شرکت دهد. حتی روبرت دونی جونیور، همان بازیگر نقش مرد آهنی نیز در زمان رونمایی از این خودروی جدید، در موتورشو لس آنجلس 2019 حضور داشت. پس از آن زمان هم می توانستیم حدس بزنیم که مغز متفکر انتقام جویان، یعنی تونی استارک قرار است این خودروی جذاب آئودی را در فیلم براند.

آئودی R8

فیلم: مرد آهنی 2،1 و 3

نگاهی به بهترین خودروهای جهان سینمایی مارول!

مرد آهنی و R8 از زمان اکران قسمت اول مرد آهنی یعنی سال 2008، با یکدیگر ارتباط عمیقی پیداکرده بودند. از آن زمان به بعد، آئودی ویژگی هایی که این خودروی جذاب R8 با خود داشت، در هریک از 3 نسخه مرد آهنی، با یکدیگر تفاوت داشتند. برای مثال، در مرد آهنی 2، خودروی R8 مدل Spyder معرفی شد و در قسمت سوم مرد آهنی نیز آئودی R8 e-Tron برقی به نمایش درآمد. البته هیچ کس مطمئن نیست که مرد آهنی، در جذاب تر شدن R8 و یا عکس این قضیه، چقدر مفید واقع شده است.

آکورا NSX

فیلم:انتقام جویان

نگاهی به بهترین خودروهای جهان سینمایی مارول!

درحالی که در اکثر مواقع، تونی استارک یا همان مرد آهنی را با یک خودروی آئودی در فیلم های انتقام جویان می بینیم اما در فیلم انتقام جویان سال 2011، آکورا ژاپنی، اسپانسر این فیلم جذاب شده بود. این بدان معناست که به جای یک آئودی R8، استارک باید درون طرح مفهومی NSX رودستر شرکت آکورا می نشست.

لامبورگینی هوراکان

فیلم:دکتر استرنج

نگاهی به بهترین خودروهای جهان سینمایی مارول!

اگرچه تونی استارک ممکن است یک میلیارد نابغه باشد اما همکار انتقام جوی او یعنی دکتر استیون استرنج نیز یک ابرخودروی جذاب و دیدنی را در فیلم خود رانده است. دکتر استرنج در این فیلم، به عنوان قهرمان فیلم، یک لامبورگینی هوراکان که دارای پلتفرم و موتور مشابهی با R8 است را رانده بود. درست مخالف خودروهای فیلم مرد آهنی، خودروی دکتر استرنج، به سرنوشت نهایی خود در طول فیلم می رسد!

لکسوس LC 500

فیلم:پلنگ سیاه

نگاهی به بهترین خودروهای جهان سینمایی مارول!

نظرتان در مورد اینکه یک شاهزاده از واکاندا، یک مأموریت خطرناک را با استفاده از یک خودروی جذاب مدیریت کند چیست؟ در این فیلم، شاهزاده T’Challa یا همان پلنگ سیاه معروف، خودرویی می خواهد که بتواند در کنار قدرت، یک خودروی قابل اعتماد نیز باشد. پس چه خودرویی می تواند بهتر از یک لکسوس LC 500 ژاپنی باشد.

آئودی TTS

فیلم:مرد عنکبوتی به خانه بازمی گردد

نگاهی به بهترین خودروهای جهان سینمایی مارول!

اگرچه این خودروی آئودی توسط پیتر پارکر یا همان نوجوان شوخ نقش مرد عنکبوتی، رانندگی نشده است اما خودروی آئودی A8 مدل 2018، درواقع در فیلم «مرد عنکبوتی به خانه بازمی گردد» سال 2017، خود را به نمایش عمومی گذاشت. درواقع در این فیلم، مرد عنکبوتی، یک آئودی TTS 2018 را می راند که از یک شخصیت دیگر این فیلم، به سرقت برده است.

هیوندای ولوستر

فیلم:مرد مورچه ای و زنبور

نگاهی به بهترین خودروهای جهان سینمایی مارول!

بدون شک، هیوندای ولوستر، سریع ترین خودرویی نیست که در این فهرست ما وجود دارد اما ازآنجایی که این خودروی خوش چهره و اسپرت، توسط زنبور در این فیلم، رانده شده است، قابلیت تبدیل شدن به اندازه ی یک جعبه چوب کبریت را نیز دارد!


نگاهی به بهترین خودروهای جهان سینمایی مارول!
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15
 • نگاهی به بهترین خودروهای جهان سینمایی مارول!


  آئودی اسپانسر فیلم‌های زیادی از استودیو مارول شده و این در حالی است که شرکت‌های خودروساز دیگر، تنها در تعدادی از این فیلم‌های کمیک ساخته‌شده توسط این استودیو خلاق، شرکت داشته‌اند. در این مطلب نیز، قصد داریم بهترین خودروهایی را که در جهان مارول به دنی
 • تاریخچه‌ی جهان سینمایی «مارول»


  در سال 2005 شرکت مارول تصمیم گرفت که با همکاری کمپانی «پارامونت» فیلم بسازد و روانه پرده سینماها کند. پیش از این، آنها تنها حق کپی رایت از شرکت های سازنده فیلم ها دریافت می کردند؛ مبلغی که چندان زیاد نبود.
 • بهترینِ بهترین‌ها؛ نگاهی به خودروهای تراز اول ۲۰۱۸


  چیزی به پایان سال ۲۰۱۷ باقی نمانده است و سلاطین خودروسازی مدل‌های ۲۰۱۸ خودروهای تراز اول خود را معرفی کرده‌اند. به همین دلیل فرصت را مغتنم دانستیم تا با هم نگاهی به بهترین خودروهای ۲۰۱۸ داشته باشیم.
 • گوئینت پالترو از دنیای سینمایی مارول خداحافظی کرد


  گوئینت پالترو بازیگری که در دهه گذشته در دنیای سینمایی مارول فعالیت می‌کرد، از این کمپانی خداحافظی کرد.
 • مجموعه پوستر فیلم سینمایی کاپتان مارول منتشر شد


  نخستین مجموعه پوستر از فیلم سینمایی "کاپیتان مارول" با رونمایی از بازی جود لاو و بری لارسون بازیگران مطرح سینمای هالیوود همراه بود.
 • نگاهی به بهترین های سال 2017 فوتبال جهان


 • نگاهی به بهترین فیلم‌های تاریخی جهان + تصاویر


  بازسازی هنری اتفاقات تاریخی در آثار سینمایی ماندگار قرن 21، ما را تا اعماق تاریخ فرو می‌برد.
 • بهترین خودروهای هیبریدی در جهان


 • بهترین خودروهای پلیس جهان


  رولز رویس نیز به لیست ماشین های پلیس شگفت انگیز جهان پیوست؛ البته تا پیش از این نیز ماشین های پرقدرتی همچون لامبورگینی و شورلت کوروتز در این لیست دیده می شدند.
 • بهترین خودروهای پلیس جهان


  رولز رویس نیز به لیست ماشین های پلیس شگفت انگیز جهان پیوست؛ البته تا پیش از این نیز ماشین های پرقدرتی همچون لامبورگینی و شورلت کوروتز در این لیست دیده می شدند.
 • بهترین خودروهای جهان در سال 2016


  چه شما به دنبال یک ابرخودرو برای رانندگی روزانه در بازار باشید، نیاز داشته باشید بدانید که بهترین انتخاب برای یک خانواده بزرگ کدام خودرو است یا یک خودروی پر زرق‌وبرق برای آخر هفته‌ها بخواهید. این مطلب شما را راهنمایی می کند.
 • فراخوان یکی از گرانترین و بهترین خودروهای جهان!


  حتی یکی از سفارشی‌ترین، گران‌ترین و بهترین هایپرکارهای جهان نیز از فراخوان در امان نمانده و بوگاتی اخیراً موسسه ملی ایمنی ترافیک بزرگراه آمریکا را آگاه کرده که تعدادی از شیرون‌ها دارای جوش معیوب در دسته خم شونده صندلی جلو هستند.
 • با بهترین خودروهای جهان تا سال 2020 آشنا شوید


  قطعا صنعت خودرو سال‌های بسیار بزرگی را در پیش‌رو دارد. سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ اوج شکوفایی و موفقیت خودران‌ها و خودروهای هیبریدی خواهد بود و انواع مدل‌های خودرو با صدها قابلیت و امکانات به‌روز روانه بازار می‌شوند.
 • بهترین خودروهای شاسی بلند بزرگ جهان در سال 2017 (+عکس)


  برخی از این خودروها بیش از حد بزرگ، برخی قابل مدیریت و برخی دیگر بسیار لوکس برای 8 نفر طراحی شده‌اند. این خودروها در صورت حمل یک کمپ به یک کاروان برای کل خانواده تبدیل می‌شوند.
 • طوفان کاپیتان مارول در گیشه جهان/فروش نیم میلیارد دلاری کمتر از یک ماه


  فیلم سینمایی "کاپیتان مارول" در کمتر از یک ماه اکران توانست با فروشی معادل 500 میلیون دلار تا رتبه دوم جدول فروش جهانی صعود کند.

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها