بازدید: 24

هیچ ایرانی غیرتمند و باشعوری درباره‌ نقاط قوت خود معامله نمی‌کند +عکس‌نوشته

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1782329
قسمتی از بیانات اخیر رهبر انقلاب در دیدار با کارگزاران نظام را که سایت دفتر حفظ و نشر آثار ایشان در قالب سخن‌نگاشت منتشر کرده است، مشاهده می‌کنید.

رهبریبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، در هشتمین روز از ماه مبارک رمضان، سران قوا، مسئولان و کارگزاران نظام، جمعی از مدیران ارشد دستگاه های مختلف، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و عناصر فعال سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، با رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

در ادامه قسمتی از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار را که سایت دفتر حفظ و نشر آثار ایشان در قالب سخن نگاشت منتشر کرده است، مشاهده می کنید.

سخن نگاشت | هیچ ایرانی غیرتمند و باشعوری درباره ی نقاط قوت خود معامله نمیکند

رهبر انقلاب: میگویند مذاکره کنیم درباره ی سلاح دفاعی شما که چرا موشکی با فلان برد میسازید؛ این برد را کم کنید که اگر شما را زدیم نتوانید پایگاه ما را بزنید و جواب بدهید!خب معلوم است که هیچ ایرانی غیرتمند و باشعوری درباره ی نقاط قوت خود معامله نمیکند. یا مثلاً میگویند درباره ی عمق راهبردی تان در منطقه صحبت کنیم؛ یعنی این را از دست بدهید. پس اصل مذاکره غلط است، حتی با آدم حسابی. اینها که آدم حسابی هم نیستند و به هیچ چیز پایبند نیستند. البته هیچ کس در عقلای ما هم دنبال مذاکره نیست. ۹۸/۲/۲۴

 

رهبری
 
 

انتهای پیام/


هیچ ایرانی غیرتمند و باشعوری درباره‌ نقاط قوت خود معامله نمی‌کند +عکس‌نوشته
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها