بازدید: 32

نرخ مصوبی برای سرویس کولر آبی وجود ندارد/ فعالیت ۳۳۰واحد مجاز تعمیر کولر در تهران

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1782321
رئیس اتحادیه آهن‌سازان با بیان اینکه فصل تعمیر کولر‌های آبی فرا رسیده است، گفت: درحال حاضر سرویس کولر‌های آبی نرخ مصوبی ندارد.

نرخ مصوبی برای سرویس کولر آبی وجود ندارد/ ساماندهی برای تعمیرکاران غیرمجاز در اولویتحبیب الله بشارتی، رئیس اتحادیه آهن سازان در گفت وگو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه فصل تعمیر کولر های آبی فرا رسیده است، گفت: درحال حاضر سرویس کولر های آبی نرخ مصوبی ندارد، چرا که تعمیرکاران کولر های آبی جا و مکان مشخصی ندارند و توسط افراد متخصص انجام نمی شود.

بیشتر بخوانید: نکات ضروری در راه اندازی کولرهای آبی + فیلم 

بشارتی با اشاره به اینکه در فصل تابستان، خرید و تعمیر کولر در اولویت خانواده ها قرار می گیرد، تصریح کرد: متأسفانه تعمیرکاران غیرمجاز برای تعمیر کولر در این فصول زیاد می شوند و هیچ نظارتی هم بر آنها نیست.

رئیس اتحادیه آهن سازان با بیان اینکه حدود ۳۳۰ واحد فعال پروانه دار در این صنف فعالیت می کنند، اظهار کرد: این افراد فقط برای نصب و سرویس و خدمات پس از فروش کولر جواز گرفته اند و هر کدام مکان مشخصی دارند و مردم می توانند با خیال راحت از آنها برای تعمیر کولر درخواست کنند.

وی اذعان کرد: با وجود واحد های غیرمجاز تعمیر کولر، امیدواریم ساماندهی درمورد آنها هر چه سریع تر صورت گیرد.

رئیس اتحادیه آهن سازان با بیان اینکه کولر های آبی تولیدات داخل هستند، تصریح کرد: با توجه به آنکه افزایش و کاهش نرخ ارز بر قیمت کالاها نیز تأثیرگذار است، همین امر موجب ازدیاد دلالان و سوءاستفاده گران در بازار می شود.

بشارتی گفت: کولر های آبی در بین خانواده های ایرانی جا باز کرده است.

انتهای پیام/

ساماندهی تعمیرکاران غیرمجاز در اولویت است

نرخ مصوبی برای سرویس کولر آبی وجود ندارد/ فعالیت ۳۳۰واحد مجاز تعمیر کولر در تهران
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها