بازدید: 6

دعای روز دهم ماه رمضان + فیلم و عکس نوشته

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1782262
دعای روز دهم ماه رمضان به همراه ترجمه، تفسیر و شرح آن را در این گزارش بخوانید.

به گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، در دعای روز دهم ماه مبارک رمضان می خوانیم: اللَّهُمَّ اجْعَلْنِی فِیهِ مِنَ الْمُتَوَکِّلِینَ عَلَیْکَ وَ اجْعَلْنِی فِیهِ مِنَ الْفَائِزِینَ لَدَیْکَ وَ اجْعَلْنِی فِیهِ مِنَ الْمُقَرَّبِینَ إِلَیْکَ بِإِحْسَانِکَ یَا غَایَةَ الطَّالِبِینَ خدایا مرا در این ماه از توکل کنندگان، و از رستگاران نزد خود، و از مقرّبان درگاهت قرار بده، به احسانت اى هدف جویندگان.

دعای روز دهم ماه رمضان + فیلم و عکس نوشته

حجت الاسلام و المسلمین سید جلال موسویان کارشناس مذهبی و پژوهشگر دینی در تفسیر دعای روز نهم ماه مبارک رمضان به خبرنگار حوزه قرآن و عترت  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: سلام بر بانوی بزرگ اسلام حضرت خدیجه کبری (س)؛ کسی که وجود نازنین رسول خدا (ص) درباره ایشان فرمودند، اسلام به مال خدیجه (س) ماند. این بانوی فداکار که مادر فاطمه زهرا (س) هستند، جان، مال و آبرویش را خرج رسول خدا (ص) کرد.

صوت دعای روز دهم ماه مبارک رمضان

وی افزود: در این روز دهم ماه مبارک رمضان از خدا تقاضا می کنیم، ما را جزو کسانی قرار دهد که اهل توکل هستند. شاخص توکل این است که امید تو فقط به خدا باشد. باید باور کنی که مردم نه به تو ضرر و نه سودی می رسانند. خداوند رب العالمین به تو لطف می کند. نمونه بارزش حضرت خدیجه (س) است که در وقت حمل فاطمه زهرا (س) زن های قریش او را رها کردند. در این هنگام ناگهان ندایی به حضرت خدیجه (س) رسید که نگران نباش، خدا زنان بهشتی را برای وضع حمل تو می فرستد. به این ترتیب آسیه، حوا و مریم برای وضع حمل حضرت خدیجه (س) تشریف آوردند. ان شا الله خدا ما را از اهل توکل قرار دهد که از مردم ببریم و عنایت حضرت حق را در زندگیمان لمس کنیم.

فیلم دعای روز دهم ماه مبارک رمضان

انتهای پیام/

تفسیر دعای روز دهم ماه مبارک رمضان

دعای روز دهم ماه رمضان + فیلم و عکس نوشته
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

گزارش ها

خبر‌های تازه از مجمع «دروز» / ‏احتمال لغو این مجمع بخاطر تنها یک گزارش

خبر‌های تازه از مجمع «دروز» / ‏احتمال لغو این مجمع بخاطر تنها یک گزارش

تمدید مهلت مفت خری / یک گزارش بودار از سمت جاده مخصوص

تمدید مهلت مفت خری / یک گزارش بودار از سمت جاده مخصوص