بازدید: 10

مسئول بخش فضای مجازی نمایشگاه قرآن فعالیت‌های این بخش را تشریح کرد

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1782229
گروه فناوری اطلاعات ــ مسئول بخش فضای مجازی نمایشگاه درباره فعالیت‌های این بخش گفت: ستاد نمایشگاه امسال تصمیم گرفت بخش رسانه‌های دیجیتال را از بخش فضای مجازی نمایشگاه جدا کند، رسانه‌های دیجیتال به بخش فروش منتقل شد و فضای مجازی به دلیل اهمیتش به شکل مستقل فعالیت‌های خود را دنبال می‌کند، فعالیت‌های ما به دو دسته تقسیم می‌شود: فعالیت‌هایی که بروز و ظهور فیزیکی دارند و فعالیت‌هایی که صرفاً در فضای مجازی انجام می‌شود، عمده فعالیت‌های ما در فضای مجازی و در دل باشگاه همراهان است.

به گزارش ایکنا؛ یاسر ساجدی: افراد با عضویت در این باشگاه و شرکت در فعالیت های آن می توانند تا سقف 300 هزارتومان بن خرید نمایشگاه از بانک صادرات دریافت کنند و از غرفه متمرکزی که برای فروش در نظر گرفته شده، محصولات مود نظر خود را خریداری کنند.

ساجدی در ادامه گفت: فعالیت های باشگاه، امشب به 14 فعالیت رسیده است، مواردی همچون عضویت در باشگاه، شرکت در دوره های آموزشی الکترونیک، شرکت در مسابقات الکترونیک، گرفتن فیلم از خود در نمایشگاه و انتشار آن در فضای مجازی، استفاده از اپلیکیشن جویای چلچراغ و ... فعالیت هایی هستند که برای مخاطبان درنظر گرفته شده است و امتیاز دارد.

وی یادآوری کرد: بخشی از فعالیت های باشگاه نیز به مؤسسات قرآنی اختصاص دارد، به صرف اینکه کسی مدیر مؤسسه قرآنی باشد و در باشگاه ثبت نام کند، دوهزار امتیاز معادل دویست هزار تومان بُن دریافت می کند؛ همچنین حافظان یک جزء تا کل قرآن که در آزمون های باشگاه شرکت کرده اند، می توانند تا سقف هزار امتیاز دریافت کنند. همه این ها دست به دست هم می دهد تا بتوانیم نمایشگاه را به سطح کشور توسعه بدهیم، چون اینکه این امتیاز باشگاه در فروشگاه اینترنتی ای که راه اندازی شده، قابل استفاده است و فرد بدون حضور در نمایشگاه هم می تواند از امتیازات خود برای خرید محصول استفاده کند.

مسئول بخش فضای مجازی نمایشگاه در بخش دیگری از سخنان خود گفت: غرفه دانشگاه علامه طباطبایی که برای کارگروهی قرآنی تشکیل شده است، غرفه طوبی متعلق به واحد الکترونیک دانشگاه آزاد که طرح آموزش انلاین قرآن را ترویج می کند، کلینیک سلامت ذهن و فضای مجازی سراج که به همت سپاه برقرار شده است، غرفه باشگاه همراهان که به سؤالات مخاطبان در زمینه باشگاه پاسخ می دهد و غرفه برگزیدگان قرآنی در فضای مجازی که 30 برنامه ممتاز قرآنی را عرضه می کند، از جمله غرفه هایی هستند که در زمینه فضای مجازی، بروز و ظهور فیزیکی دارند.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار «قرآن معنای زندگی» همزمان با ماه مبارک رمضان از ۲۱ اردیبهشت ماه تا ۴ خرداد ماه در مصلای امام خمینی (ره) در حال برپایی است.

انتهای پیام


مسئول بخش فضای مجازی نمایشگاه قرآن فعالیت‌های این بخش را تشریح کرد
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها