بازدید: 12

ریوالدو: یک پیشنهاد از اسپانیا می‌تواند گواردیولا را برای رفتن از منچسترسیتی ترغیب کند

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1781959
ستاره پیشین بارسلونا و برزیل می‌گوید پپ گواردیولا در صورت دریافت یک پیشنهاد خوب می‌تواند به فوتبال باشگاهی اسپانیا بازگردد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، پپ گواردیولا که به تازگی منچسترسیتی را به دومین قهرمانی متوالی در لیگ برتر انگلیس رساند، در روز های اخیر از او به عنوان یکی از گزینه های اصلی سرمربیگری تیم فوتبال یوونتوس یاد شده است، اما مهاجم پیشین بارسلونا و تیم ملی برزیل معتقد است، این سرمربی اسپانیایی می تواند به فوتبال باشگاهی اسپانیا بازگردد.

ریوالدو درباره سرمربی پیشین بارسلونا گفت: منچسترسیتی از زمان روی کار آمدن پپ گواردیولا بهتر شده است و دو قهرمانی متوالی در لیگ برتر انگلیس کسب کرده و او اکنون جزیی کلیدی از تاریخ این باشگاه است. کار من سیتی برای قهرمانی در لیگ برتر با وجود لیورپول کار خیلی سختی بود، بنابراین باید به بازیکنان و کادرفنی این تیم بابت دستاوردشان تبریک گفت.

وی افزود: وقتی با پپ همبازی بودم، او همیشه در رختکن می گفت که من در آینده مربی خواهم شد، اما هرگز فکرش را نمی کردم که مربی به این خوبی شود و به چنین موفقیت های در باشگاه های مختلف برسد. پپ همیشه جاه طلبی اش برای تبدیل شدن به یک مربی را نشان داده است و خوشحالم که شرایط به این شکل برایش پیش می رود. بدون شک گواردیولا یکی از بهترین مربیان جهان است.

مهاجم پیشین بارسلونا در خصوص شایعه احتمال حضور پپ روی نیمکت یوونتوس تصریح کرد: وقتی شما اینچنین خوب عمل می کنید، طبیعی است که باشگاه های بزرگ نسبت به استخدام شما علاقه مند شوند. به اعتقاد من پپ در این تابستان فرصت اندیشیدن به پروژه های جدیدی را خواهد داشت و با وجود اینکه از بودن در منچسترسیتی راضی است، ممکن است یک پیشنهاد خوب از یک باشگاه اسپانیایی او را برای رفتن ترغیب کند.

انتهای پیام/


ریوالدو: یک پیشنهاد از اسپانیا می‌تواند گواردیولا را برای رفتن از منچسترسیتی ترغیب کند
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها