بازدید: 14

راز‌های جوانی زنانی که هرگز پیر نمی‌شوند

منبع : برترین ها کد خبر: 1777566
امروز مردم طولانی‌تر از گذشته زندگی می‌کنند و با افزایش سن، سالم‌تر می‌مانند. در واقع سن، بیشتر باید معیاری برای سرزندگی و نیروی بقا باشد، تا صرفا تعداد سال‌هایی که زندگی کرده‌ایم. در ادامه راز‌های جوانی زنانی را برای شما می‌گوییم که از سال‌های زندگی خود بیشترین لذت و بهره را برده‌اند.

برترین ها - ترجمه از هدی بانکی: امروز مردم طولانی تر از گذشته زندگی می کنند و با افزایش سن، سالم تر می مانند. در واقع سن، بیشتر باید معیاری برای سرزندگی و نیروی بقا باشد، تا صرفا تعداد سال هایی که زندگی کرده ایم. در ادامه راز های جوانی زنانی را برای شما می گوییم که از سال های زندگی خود بیشترین لذت و بهره را برده اند.

راز های جوانی زنانی که هرگز پیر نمی شوند

کار های متهورانه می کنند

آن ها عاشق هجوم آدرنالین به بدن شان هستند! و هیچ چیزی به اندازه ی انجام یک کار جسورانه به آن ها احساس نشاط نمی دهد. سن و سال این افراد آن ها را در تجربه های متهورانه محدود نمی کند.

به دیگران کمک می کنند

هیچ چیزی خوشحال کننده تر و راضی کننده تر از این نیست که حال و روز یک نفر دیگر را حتی کمی هم که شده بهتر کنی. می توانید تجربیات خود را در اختیار دیگران بگذارید و کمک شان کنید، می توانید کاری کنید که آن ها نیز احساس جوانی کنند و لبخند بزنند. همه ی ما می توانیم راه های زیادی برای کمک به دیگران پیدا کنیم.

راز های جوانی زنانی که هرگز پیر نمی شوند

حس شوخ طبعی شان را زنده نگه می دارند

با بچه ها یا دوستان تان بگو بخند کنید، حتی اگر یک فرد کاملا بزرگسالید.

تا می توانند دیگران را در آغوش می کشند

تقویم سن تان رات هر چقدر که می خواهد نشان بدهد. یکی از چیز هایی که به شما احساس جوانی و ارتباط با دیگران می دهد در آغوش کشیدن اطرافیان تان است. مهربانی و تماس فیزیکی شما را جوان و با نشاط می کند.

راز های جوانی زنانی که هرگز پیر نمی شوند

اطراف شان را پُر از آدم هایی می کنند که دوست و حامی شان هستند

دور و برتان را با آدم هایی که از شما پشتیبانی می کنند پُر کنید، علاوه بر همسرتان با فرزندان و همسایه های تان هم دوست باشید و از آن ها انگیزه بگیرید و با آن ها شادی را احساس کنید.

به زندگی جنسی شان اهمیت می دهند

شما و همسرتان نیاز دارید تا زندگی جنسی تان را نیز پُرشور و فعال نگه دارید. برای اوقات دونفره تان ارزش قائل باشید و کار های جدید و جالبی انجام دهید تا از درون احساس شادابی کنید.

برای خودشان ارزش قائلند

زنانی که همیشه جوان می مانند سرگرمی هایی برای خود دارند که به آن ها احساس جوانی می دهد. شاید حالا که به این سنین رسیده اند متوجه شوند چقدر ورزش کردن را دوست دارند و قبلا این را نمی دانستند، چون فکر می کردند وقت این را ندارند که به خودشان برسند و ورزش کنند. یا شاید متوجه شوند اگر غذایی را فقط خودشان دوست دارند و سایر اعضای خانواده نمی پسندند دلیلی ندارد از درست کردن آن صرفنظر کنند. آن ها می دانند چطور از وقت خود استفاده کنند و هر روز زمانی را به رسیدگی به خود بپردازند.

راز های جوانی زنانی که هرگز پیر نمی شوند

اهمیتی به تصاویر زن ها روی جلد مجله ها یا در رسانه های مجازی نمی دهند

چرا باید به تصاویری که می دانید بخش زیادی از آن ها غیرواقعی است اهمیت بدهید؟ در عوض روی احساس خودتان و همان چیزی که هستید تمرکز کنید.

مثل بچه ها بازی می کنند

فرقی نمی کند دیگران چه فکری در مورد شما می کنند. چه ایرادی دارد با فرزندتان در پارک بازی کنید؟ هر کاری که به شما احساس طراوت می دهد انجام دهید.

سبک زندگی سالمی دارند

زنانی که انگار هرگز پیر نمی شوند، سبک زندگی سالمی دارند، آن ها سیگار نمی کشند، تغذیه ی نسبتا خوبی دارند و ورزش می کنند. این خانم ها حداقل یک فعالیت مورد علاقه دارند که آرامشان می کند و تنش را از آن ها دور می نماید.

با جوان تر ها ورزش می کنند

ورزش کردن با افرادی که از شما قوی تر و جوان ترند کمک تان می کند تلاش تان را بیشتر کنید، چیز های جدید را تجربه کنید و ببینید که سن، واقعا فقط یک عدد است.

مهارت های جدید یاد می گیرند

یاد گرفتن مهارت های جدید و یا حتی ادامه ی تحصیلات دانشگاهی یکی از بهترین کار هایی است که در هر سنی می توانید انجام دهید. شاید در سال های گذشته فرصت این کار را نداشته اید، اما حالا می توانید برای این کار وقت بگذارید و از تلاش و دست آوردهای تان لذت ببرید.

راز های جوانی زنانی که هرگز پیر نمی شوند

از منطقه ی امن و آرام خود بیرون می زنند

پیدا کردن یک راه جدید برای انجام کاری که سالهاست به یک روال انجامش می دهید، تغییر هدفی در زندگی یا هر تغییری که باعث بشود از یکنواختی خارج شوید، به شما جسارت و انرژی می دهد و جوان تان می کند.

مو های خود را رنگ نمی کنند

اگر قبول داشته باشید که سن فقط یک عدد است و این حس و حال درونی شماست که تعیین می کند جوان هستید یا پیر، پس نباید ظاهرتان را تغییر بدهید. جوانی به معنی جور خاصی به نظر رسیدن نیست. مو های خاکستری هم زیبا هستند و نشان از سال ها تجربه ی شما دارند.

سن خود را فراموش می کنند

دست از شمردن سال های زندگی تان بردارید! چه اهمیتی دارد زمان به شما اعلام کند که ۷۵ سال دارید وقتی که در دل خود احساس می کنید ۳۶ ساله اید؟ اگر تحرک و ورزش کنید، تغذیه تان خوب و سالم باشد و بلد باشید چطور استرس تان را کنترل کنید، درد ها و ناراحتی های ناشی از سن کمتر سراغ تان می آیند و سن خود را فراموش می کنید.

منبع: rd


راز‌های جوانی زنانی که هرگز پیر نمی‌شوند
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15
 • راز‌های جوانی زنانی که هرگز پیر نمی‌شوند


  امروز مردم طولانی‌تر از گذشته زندگی می‌کنند و با افزایش سن، سالم‌تر می‌مانند. در واقع سن، بیشتر باید معیاری برای سرزندگی و نیروی بقا باشد، تا صرفا تعداد سال‌هایی که زندگی کرده‌ایم. در ادامه راز‌های جوانی زنانی را برای شما می‌گوییم که از سال‌های زندگی
 • راز جوانی زنانی که هرگز پیر نمی‌شوند


  دور و برتان را پُر از دوستانی کنید که واقعا از شما پشتیبانی کنند و در خوشی و ناخوشی کنارتان باشند. اگر احساس کنید همیشه چند نفری هستند که کمک‌تان کنند و دلگرمی به شما بدهند حس خوب جوانی خواهید داشت.
 • تفاوت مغز زنان باردار با زنانی که هرگز مادر نمی شوند


  سلامت نیوز: اسکن مغز خانم‎های باردار نشان می‎دهد که در فرم آن ۱۱ تغییر ایجاد شده است. به گزارش سلامت نیوز، درنگ نوشت: طبق آخرین تحقیقات حاملگی نه تنها روی بدن خانم‎ها بلکه روی قسمت هایی از مغزشان هم تاثیر می‎گذارد. وقتی محققان اسک
 • زنانی که منفجر می‌شوند!


 • چه زنانی نباید باردار شوند؟


  بهتر است برخی زنان باردار نشوند؛ برخی مشکلات قلبی مانند افتادگی دریچه میترال می‌تواند در دوران بارداری تشدید شود.
 • چه زنانی نباید باردار شوند؟


  یک متخصص زنان و زایمان گفت: برخی بیماری‌های دریچه میترال مانند پرولاپس بسته برای مادر باردار خطرات زیادی را به همراه دارد.
 • مردان عاشق چه زنانی می شوند؟


  سلامت نیوز: اگر می خواهید زن ایده آل همسرتان باشید بهتر است بدانید که مردان از چه زنانی خوششان می آید؟ به گزارش سلامت نیوز به نقل از تبیان، هر رابطه ی زناشویی روزهای اول با شور و حرارت زیادی همراه است که باگذشت زمان کم کم این اشتیاق خاموش می شود ام
 • دیابت؛ سهم زنانی که زود یائسه می‌شوند


 • زنانی که کلیددار شهر بهشتی می‌شوند


  امام صادق(ع) فرمولی به زنان معرفی کرد که با انجام آن در قبال همسر، خداوند شهری در بهشت به آنان می‌بخشد.
 • زنانی که قرار بود وزیر شوند


  «خیلی دلم می‌خواست حداقل سه وزیر زن داشته باشیم و گزینه‌های آن نیز انتخاب شده بود اما نشد». این بخشی از صحبت حسن روحانی در روز معرفی اعضای کابینه دولت جدیدش به مجلس بود.
 • زنانی که قرار بود وزیر شوند


 • زنانی که قرار بود وزیر شوند


  «خیلی دلم می‌خواست حداقل سه وزیر زن داشته باشیم و گزینه‌های آن نیز انتخاب شده بود اما نشد». این بخشی از صحبت حسن روحانی در روز معرفی اعضای کابینه دولت جدیدش به مجلس بود. این گزارش تلاشی برای پرس‌وجو از اهالی مطلع در دولت و نزدیکان حسن روحانی برای یاف
 • زنانی که بچه دار نمی شوند، مستحق چه رفتاری هستند؟


  نازایی یک موقعیت آسان و ساده نیست. فشار خانواده، جامعه و دوستان می‌تواند به لحاظ روحی، آسیب‌های جدی روحی در فرد ایجاد نماید.
 • اقدام برای حاملگی، زنانی که نباید باردار شوند!


  بارداری، یکی از حساس‌ترین دوره‌های زندگی خانم‌ها است که می‌تواند با یک بی‌توجهی یا عدم مراقبت کافی، سلامت مادر و جنین را به خطر بیندازد.
 • نادیده‌هایی که در «زنانی با گوشواره های باروتی» دیده می‌شوند


  تدوینگر «زنانی با گوشواره‌های باروتی» می‌گوید مسائلی را در این مستند، نشان می‌دهند که تا امروز دیده نشده است.

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها