بازدید: 12

طلاق و اعتیاد ثمره جولان در فضای مجازی/ برخورد با با روانشناس نما‌ها در فضای مجازی به کمک پلیس فتا

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1775269
رئیس سازمان نظام روانشناسی گفت: طلاق اعتیاد افسردگی استرس و اضطراب آسیب‌های اجتماعی ناشی از فضای مجازی است.
طلاق و اعتیاد ثمره جولان در فضای مجازی/ برخورد با با روانشناس نما ها در فضای مجازی به کمک پلیس فتاحاتمی رئیس سازمان نظام روانشناسی در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: به منظور برخورد با صفحات نامعتبر روانشناسی در فضای مجازی بخشی در سازمان نظام روانشناس ایجاد خواهیم کرد تا بر عملکرد صفحه های مجازی در حوزه روانشناسی نظارت کند.

وی برخی افراد در فضای مجازی در زمینه روانشناسی فعالیت می کنند در حالیکه روانشناس نیستند و ما این افراد را به پلیس فتا و قوه قضائیه معرفی می کنیم برخی افراد نیز روانشناس هستند و در حوزه روانشناسی فعالیت می کنند که سازمان نظام روانشناسی برای فعالیت در فضای مجازی به آنها مجوز می دهد.
تبلیغات روانشناسی باید با مجوز سازمان نظام روانشناسی باشد
حاتمی اظهار کرد: هر رسانه پایگاه خبری صفحه مجازی که بخواهد در حوزه روانشناسی فعالیت کند باید در سازمان نظام روانشناسی مجوز بگیرد.

رئیس سازمان نظام روانشناسی گفت: تبلیغات روانشناسی باید با مجوز سازمان نظام روانشناسی باشد و باید تحت نظارت فعالیت انجام شود.

وی بیان کرد: فضای مجازی برخی آسیب های اجتماعی، چون طلاق، اعتیاد، افسردگی و اضطراب را افزایش داده است که ما باید تلاش کنیم این آسیب ها را برطرف و فضای مجازی را به فرصت تبدیل کنیم.

انتهای پیام/

طلاق و اعتیاد ثمره جولان در فضای مجازی/ برخورد با با روانشناس نما‌ها در فضای مجازی به کمک پلیس فتا
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها