بازدید: 9

شمس: اطلاعات انصاری‌فرد برای ۱۰ سال پیش است/ ساکت برای فوتسال تصمیم گیری می‌کند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1773549
سرمربی سابق تیم ملی فوتسال گفت: انصاری فرد بعد از ۱۰ سال وارد فوتسال شده است و اطلاعات کافی از این رشته ورزشی ندارد.

شمس: اطلاعات انصاری فرد برای 10 سال پیش است/ ساکت همه کاره فدراسیون استحسین شمس سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ایران در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره وضعیت فوتسال ناشنوایان بعد از رفت او گفت: رئیس انجمن فوتسال را برداشتند و ناظر فدراسیون فوتبال کردند او هم تصمیم گرفت که یوسفی را برکنار و علی رعدی را جایگرین او کند.

وی درباره علت این که چرا از فوتسال ناشنوایان کناره گیری کرد گفت: بنده، چون فقط با مولا کار می کردم و با رفتن وی از کمیته ناشنوایان بنده نیز ترجیح دادم که از این تیم جدا شوم.

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال درباره این که آیا فدراسیون فوتبال از کمیته فوتسال حمایت می کند بیان کرد: خیر هیچ حمایتی صورت نمی گیرد. تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال کمتر به فوتسال می پردازد و بیشتر وقت خود را صرف فوتبال می کند. الان محمد رضا ساکت برای فوتسال تصمیم گیری می کند.

وی ادامه داد: چگونه می شود فردی که بازنشسته شده است برای فوتسال تصمیم گیری کند. تقریباً ساکت همه کاره در فدراسیون فوتبال شده است. شما ببینید در این ۲ - ۳ ماه اخیر چند رئیس کمیته فوتسال و رئیس سازمان لیگ تغییر کرده است و نفرات جدید وارد این کمیته شده اند.

سرمربی سابق تیم ملی درباره محمد حسن انصاری فرد که به عنوان رئیس سازمان لیگ فوتسال انتخاب شده است گفت: وی حدود ۱۰ سال در فوتسال نبوده و تا قبل از آن در فوتبال بوده است. انصاری فرد در سال ۲۰۰۳ سرمربی تیم ملی بوده و از آن زمان تاکنون ۱۵ سالی می گذرد و اطلاعات او نسبت به فوتسال مربوط به ۱۵ سال پیش است.

وی ادامه داد: وقتی فدراسیون فوتبال از همه جا نا امید می شود تازه به سراغ فوتسال می آیند. هیچ پیشرفتی در لیگ برتر فوتسال دیده نمی شود به جزء ۲ تیم که هر ساله قهرمانی و نایب قهرمانی را بین خودشان تعارف می کنند، بقیه تیم ها باید برای مقام سومی و چهارمی مبارزه کنند.

سرمربی سابق تیم گیتی پسند در پایان صحبت هایش درباره امتیازات باشگاه ها که در حال واگذاری هستند گفت: باید از رده های پایین تر لیگ تیم بیاورند. آن هایی که نمی توانند تیم داری کنند باید جای خودشان را به تیم های پایین تر بدهند و امیدواریم که فدراسیون از این تیم ها بیشتر حمایت کند.

انتهای پیام/

لیگ برتر فوتسال پیشرفتی نداشته است

شمس: اطلاعات انصاری‌فرد برای ۱۰ سال پیش است/ ساکت برای فوتسال تصمیم گیری می‌کند
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها