بازدید: 11

از ویژگی‌های تیپ شخصیتی افراد چه می‌د‌انید؟!

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1773113
طبق جدیدترین پژوهش‌ها، محققان به این نتیجه رسیده‌اند که ۲۵ تا ۳۰ درصد مردم، الگوی شخصیتی و رفتاری ابرازگر دارند. افراد این گروه خوشبین و تاثیرگذار هستند و به طور معمول همه چیز را با شکوه در نظر می‌آورند.

از ویژگی های تیپ شخصیتی افراد چه می د انید؟!به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، طی هفته های گذشته، شما را با یکی از مدل های شخصیت شناسی به نام DISC آشنا کردیم و از بین چهار تیپ شخصیتی عمده در این مدل، به زوایای مختلف تیپ «راهبر» پرداختیم. از این شماره به بعد یکی دیگر از تیپ های شخصیتی به نام «ابرازگر» را بررسی می کنیم.
ویژگی های عمومی و رفتاری
طبق جدیدترین پژوهش ها، محققان به این نتیجه رسیده اند که ۲۵ تا ۳۰ درصد مردم، الگوی شخصیتی و رفتاری ابرازگر دارند. افراد این گروه خوشبین و تاثیرگذار هستند و به طور معمول همه چیز را با شکوه در نظر می آورند. ابرازگر ها افرادی الهام بخش، محرک، مردم دار، خوشبین، دلنشین، اجتماعی، شاد و دوست داشتنی هستند و تا زمانی که کنارشان هستید، احساس خوبی خواهید داشت. افراد گروه ابرازگر رفتاری دوستانه، گرم و صمیمی دارند. به طور غریزی با همه ارتباط برقرار می کنند و افراد جدید را در جمع خود می پذیرند. آن ها به قدری مفرح، شیرین زبان، تاثیرگذار و خونگرم هستند که بعد از اینکه پنج دقیقه با این افراد باشید، احساس می کنید گویی در تمام دوران زندگی تان آن ها را می شناخته اید. ابرازگر ها دشمنان کمی دارند، زیرا همواره دیگران را خشنود می کنند و دوست دارند، همه دوست شان داشته باشند. در واقع آن ها اغلب در هر جمعی که هستند جذب کردن دیگران را به سوی خودشان بلدند.
راه تشخیص افرادی با تیپ شخصیتی ابرازگر
یکی از راه های تشخیص افراد گروه ابرازگر این است که آرام و قرار ندارند و کمتر ممکن است، ساعتی را بی صدا و آرام در گوشه ای بنشینند و کاری نکنند یا حداقل اندیشه انجام کاری مهیج را در سر نداشته باشند. ابرازگر ها تمایل دارند به دیدن جا های مختلف یا مسافرت های دسته جمعی بروند.
ابرازگر ها در چه کار هایی موفق می شوند؟
افراد گروه ابرازگر بهترین گویندگان، مجریان، بازیگران، کمدین ها و سخنوران هستند و در چنین صحنه هایی به خوبی می درخشند. این گروه در نقش فروشنده و بازاریاب و ارائه دهندگان محصولات و خدمات موفق عمل می کنند، زیرا این افراد سخنوران خوبی هستند و می توانند به راحتی دیگران را متقاعد کنند.
خدمت ابرازگر ها به مردم دنیا!
به عنوان نکته پایانی باید دانست که ابرازگر ها کسانی هستند که دنیا را مکانی رنگارنگ تر می سازند. آن ها توانایی ها و موهبت های زیادی دارند. در واقع اگر ابرازگر ها بیاموزند بر خودشان مسلط باشند، ظرفیت آن ها نامحدود است و می توانند منبع بزرگی از نعمت ها و انرژی مثبت برای بسیاری از مردم باشند. در شماره هفته آینده، به بررسی نقاط قوت و ضعف این گروه می پردازیم.

انتهای پیام/
منبع: روزنامه خراسان
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.


از ویژگی‌های تیپ شخصیتی افراد چه می‌د‌انید؟!
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها