بازدید: 10

پر فروش‌ترین کتاب‌های نشر معارف کدام کتاب‌ها بودند؟/ تاسیس شعبات جدید «پاتوق کتاب» در تمام استان‌های کشور

منبع : سایت خبری شفاف کد خبر: 1755298
مسئول فروش دفتر نشر معارف پرفروش‌ترین کتاب‌های این مرکز در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران را معرفی کرد.

محمد اسماعیل عبادتی، مسئول فروش دفتر معارف در گفتگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا در مورد کتاب‌های تازه نشر این مرکز گفت: در نمایشگاه کتاب امسال با 1270 عنوان کتاب حضور پیدا کردیم که نسبت به نمایشگاه سال 97، 20عنوان کتاب چاپ اولی داریم. یکی از کتاب‌هایی که با فروش بسیار خوبی همراه بود، کتاب «آن سوی مرگ» نوشته آقای جمال صادقی است. این کتاب، روایتی مستند از کسانی است که مرگ را تجربه کرده‌، حالت کما داشتند و به دنیا برگشتند. در بازدیدی که مقام معظم رهبری از نمایشگاه کتاب و غرفه نشر معارف داشتند، این کتاب را به ایشان معرفی کردیم و جالب این‌جا بود که ایشان از داستان این کتاب خبر داشتند و خودشان کتاب را توضیح دادند. در حقیقت، کتاب به دست ایشان رسیده بود و آن را خوانده بودند.

وی ادامه داد: یکی دیگر از کتاب‌های چاپ اولی که در نمایشگاه امسال رونمایی شد، کتاب «ماجرای فکر آوینی» نوشته آقای وحید یامین‌پور بود. این کتاب در روز 11 اردیبهشت با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها رونمایی شد. این اثر، با استقبال بسیار خوب مخاطبان روبه‌رو شد و بیش از 4 هزار جلد آن در نمایشگاه به فروش رسید. هم‌چنین رمان «قربانی تاریخ» دیگر کتاب چاپ اولی سال 97 است که توسط حامد اشتری نوشته شده است. این کتاب ضمن بررسی تاریخ مشروطیت به نقش شیخ فضل‌الله نوری می‌پردازد.

او ضمن اشاره به کتاب «علی از زبان علی» گفت: فروش کتاب «علی از زبان علی» نوشته حجت‌الاسلام و المسلمین محمدیان هم‌چنان ادامه دارد و اکنون به چاپ ششم رسیده است. حاج آقا پناهیان، سال گذشته تعریف بسیار خوبی از این کتاب داشتند و فرمودند که هر کس می‌خواهد با شخصیت امام علی علیه‌السلام بیش‌تر آشنا شود، حتما این کتاب را بخواند. هم‌چنین کتاب «شب صورتی» نوشته آقای مظفر سالاری یکی دیگر از کتاب‌های پر فروش نشر معارف بود. این رمان عاشقانه که درون مایه مذهبی دارد، ماجرای پسر نوجوانی است که به واسطه غریزه نوجوانی خود عاشق یک دختر جوان می‌شود. او در این مسیر با یک روحانی جوان آشنا می‌شود و ماجرای متفاوتی برایش رقم می‌خورد.

عبادتی در مورد کتاب‌های پرفروش نشر معارف در نمایشگاه کتاب امسال گفت: کتاب «آن سوی‌ مرگ»، «ماجرای فکر آوینی»، «شب صورتی»، «قربانی تهران» و «علی از زبان علی» پر فروش‌ترین کتاب‌های ما در این نمایشگاه بودند.

او از تاسیس شعبات جدید «پاتوق کتاب» در دیگر استان‌های کشور خبر داد و گفت: اکنون پاتوق کتاب 27 شعبه فعال در 25 استان دارد. در تلاش هستیم که در سال 98، تعداد پاتوق‌های کتاب به تعداد تمامی استان‌ها باشد و همه استان‌های کشورمان حداقل یک شعبه را داشته باشند تا همه مردم کشورمان دسترسی داشته باشند.

انتهای پیام/


پر فروش‌ترین کتاب‌های نشر معارف کدام کتاب‌ها بودند؟/ تاسیس شعبات جدید «پاتوق کتاب» در تمام استان‌های کشور
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها