بازدید: 9

فقط استخدام نکنید، بلکه برای آینده نیروی انسانی خود برنامه‌ریزی کنید

منبع : عصر ایران کد خبر: 1753465

ایران تلنت به عنوان بزرگ ترین سایت و مرجع استخدام ایران، همیشه تلاش دارد تا شرکت ها را در مسیر توسعه نیروی انسانی یاری دهد. برنامه ریزی و توسعه صحیح منابع انسانی، پیشنهاد ویژه ایران تلنت در طرح بهاری است. این پیشنهاد، مخصوص شرکت های سایز متوسط طراحی شده است.

فقط استخدام نکنید، بلکه برای آینده نیروی انسانی خود برنامه ریزی کنید

توسعه منابع انسانی؛ نیاز شرکت های سایز متوسط

ایران تلنت با بررسی بسیار دقیق نیازهای استخدامی شرکت های سایز متوسط ۲۰ تا ۲۰۰ نفره، به این نتیجه رسیده است که بزرگ ترین نیاز این شرکت ها برنامه ریزی صحیح و دقیق برای منابع انسانی به همراه استفاده از ابزارهای صحیح در راستای ایجاد برند ارزشمند کارفرمایی است.

در این راستا در طرح بهاره ایران تلنت قابلیتی ویژه در نظر گرفته شده که مشتریان می توانند در کنار خرید بسته های استخدام ایران تلنت با امکانات منحصر به فرد، از ابزارهای پیشرفته برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی ایران تلنت نیز استفاده کنند.

فقط استخدام نکنید، بلکه برای آینده نیروی انسانی خود برنامه ریزی کنید


راه حلی جامع برای استخدام، توسعه و برنامه ریزی منابع انسانی

در این راه حل بهاری، علاوه بر بسته های ترکیبی استخدام ایران تلنت، غرفه نمایشگاه کار تلنت کوچ با هدف جذب بهترین استعدادهای دانشگاهی کشور و توسعه منابع انسانی با پتانسیل بالا و همچنین دسترسی به بانک جامع اطلاعات حقوق دستمزد ایران سلری به منظور برنامه ریزی نیروی انسانی و مدیریت توقعات و هزینه های سازمان در نظر گرفته شده است.

در کنار بهترین شرکت ها دیده شوید!

در دنیای رقابتی امروز، قرارگیری برندها در کنار یکدیگر و در کنار برندهای بزرگ مزیتی بی نظیر به شمار می رود. این مزیت در میان مدت به شکل گیری یک برند کارفرمایی باارزش منجر شده و نهایتاً، هزینه های سازمان را کاهش می دهد و بهترین نیروهای بازار را به سمت این برندها جذب می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طرح بهاری ایران تلنت، می توانید به صفحه این کمپین در وبسایت ایران تلنت مراجعه کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۷۷۷۷۰۴  تماس حاصل فرمایید.


فقط استخدام نکنید، بلکه برای آینده نیروی انسانی خود برنامه‌ریزی کنید
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها