بازدید: 9

رونالدو قبل از پایان قرارداد، از یوونتوس می رود

منبع : تابناک کد خبر: 1747241

گروهی از رسانه های معتبر ایتالیایی جدایی ستاره پرتغالی یوونتوس از این تیم پیش از پایان قراردادش را پیش بینی کرده اند.

به گزارش تابناک ورزشی، حذف یوونتوس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا توسط آژاکس می تواند عواقب فراتر از آنچه پیش بینی می شد به همراه داشته باشد. طبق گزارش امروز (پنجشنبه) نشریه رپوبلیکای ایتالیا، حذف یوونتوس در نتیجه بازی ضعیفی که این تیم در دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در خانه مقابل آژاکس ارائه کرد، کریستیانو رونالدو را از ماندن در این تیم تا پایان قراردادش یعنی تا سال ۲۰۲۲ منصرف کره است.

این نشریه نوشته که فصل آینده آخرین فصل بازیگری کریستیانو رونالدو در ایتالیا خواهد بود. رپوبلیکا در ادامه مدعی شده که رونالدو از یوونتوسی ها درخواست کرده که در پنجره نقل و انتقالات تابستانی تیم را تقویت کنند تا فصل آینده به سرنوشتی که در این فصل داشتند دچار نشوند. 

در همین حال نشریه معتبر گاتزتادلواسپورت در گزارشی ادعای رپوبلیکا را تأیید کرده و نوشته که نارضایتی رونالدو از حذف زودهنگام یوونتوس بسیار زیاد است و او خواهان جذب ستاره های بزرگ برای فصل آینده شده و در صورت عدم تغییر اوضاع احتمال دارد که از بیانکونری جدا شود. او فقط یکسال به یووه مهلت داده و در آمدنش به یووه هدفی جز فتح لیگ قهرمانان را در سر ندارد.

در این فصل رونالدو در سری A، نوزده گل برای یوونتوس زده که او را به برترین گلزن این تیم در لیگ تبدیل کرده است. او در لیگ قهرمانان هم ۶ گل برای یوونتوس زد که ۵ تای آن در مراحل حذفی بوده است. در واقع این ۵ گل، تمام گل هایی بوده که یووه در مرحله حذفی لیگ قهرمانان فصل جاری زده است.


رونالدو قبل از پایان قرارداد، از یوونتوس می رود
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها