بازدید: 5

نظرسنجی: جو بایدن برای پیروزی در انتخابات مقدماتی ۲۰۲۰ شانس بیشتری در مقایسه با دیگر دموکرات‌ها دارد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1742599
نتایج یک نظرسنجی اخیر حاکی از پیشتازی جو بایدن در مقایسه با دیگر نامزدهای دموکرات برای انتخابات مقدماتی ریاست‌جمهوری آمریکاست.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از نشریه هیل، نتایج نظرسنجی اخیر «واشنگتن پست-ای بی سی نیوز» نشان داد «جو بایدن» معاون باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا بیشترین شانس پیروزی را در میان دیگر نامزد های دموکرات در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری ۲۰۲۰ دارد.

نتایج این نظرسنجی نشان داد: ۱۳ درصد شرکت کنندگان اعلام کردند در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات به جو بایدن رأی می دهند. ۹ درصد دموکرات ها هم اعلام کردند به برنی سندرز، سناتور دموکرات ایالت ورمونت رأی خواهند داد. سناتور کامالا هریس و سناتور الیزابت وارن نیز هر کدام حمایت ۴ درصدی شرکت کنندگان را به همراه داشتند. در این نظرسنجی ۵ درصد هم اعلام کردند به پیت بودجج، شهردار ساوت بند در ایندیانا رأی خواهند داد.

در نظرسنجی مذکور ۵۴ درصد شرکت کنندگان نام هیچ کدام از نامزد های حزب دموکرات را نیاوردند. نتایج این نظرسنجی همچنین نشان داد سطح محبوبیت جو بایدن با ۴ درصد افزایش در مقایسه با نظرسنجی دیگری که در ماه ژانویه برگزار شد همراه بوده است. حمایت از برنی سندرز هم با افزایش ۵ درصدی همراه بوده است.

جو بایدن، برنی سندرز و پیت بودجج در مقایسه با دیگر دموکرات ها در صدر بیشتر نظرسنجی ها قرار دارند. نظرسنجی واشنگتن پست-ای بی سی نیوز از ۲۲ تا ۲۵ آوریل بر روی ۱۰۰۱ شرکت کننده آمریکایی انجام شد.

انتهای پیام/


نظرسنجی: جو بایدن برای پیروزی در انتخابات مقدماتی ۲۰۲۰ شانس بیشتری در مقایسه با دیگر دموکرات‌ها دارد
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها