بازدید: 9

ناجا: آماده مقابله با تحریم‌های سخت‌تر هستیم

منبع : عصر ایران کد خبر: 1737328
در سال ۹۶ شاهد بودیم که ما در چه بحران‌هایی توانستیم مأموریت خود را به خوبی انجام دهیم.

فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد که این نیرو آمادگی مقابله با تحریم های سخت تر از سال های گذشته را نیز دارد.

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در استقبال از رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در سومین همایش فرماندهان، رؤسا و مدیران ناجا اظهار کرد: نیروی انتظامی همواره در صف اول تأمین امنیت و وقایع مختلف بوده، بطوریکه در حوادث و رویدادهای مختلف نظری همین حادثه سیل جزو اولین نیروهایی بود که به محل اعزام شد و امدادرسانی به شهروندان را آغاز کرد.

وی با بیان اینکه پلیس همواره در آماده باش است، گفت: این روزها دشمنان با تحریم به دنبال ضربه زدن به کشور هستند اما این را بدانید که اگر تحریم ها، آسیب ها و چالش ها سخت تر از سال های گذشته هم باشد باز هم همکاران ما آماده هستند و با اشراف اطلاعاتی و برنامه ریزی باز هم با آن مقابله خواهند کرد.

وی خطاب به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کما اینکه در سال ۹۶ شاهد بودیم که ما در چه بحران هایی توانستیم مأموریت خود را به خوبی انجام دهیم.

فرمانده ناجا در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از حمایت های ستاد کل نیروهای مسلح از ناجا گفت: من بارها گفته ام که ستاد کل همواره نیروی انتظامی را جزو اولویت های خود قرار داده و این نشان می دهد که سرلشگر باقری چه اشراف بالایی به مسائل نیروی انتظامی و حتی مسائل داخلی این نیرو دارد، بطوریکه در مسائل اقتصادی داخلی ناجا نیز حمایت های ایشان راهگشا بود.


ناجا: آماده مقابله با تحریم‌های سخت‌تر هستیم
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها