بازدید: 11

مشکلات پارکینگ نمایشگاه کتاب صدای ناشران را درآورد/ جریمه ۲۰۰ هزار تومانی برای تحویل دیر هنگام غرفه ها!

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1734162

اعتراض یک ناشر برای تخلیه زود هنگام غرفه ها/چرا زمان بیشتری اختصاص نمی دهند؟دو تن از ناشران حاضر در نمایشگاه کتاب به برخی مشکلات این رویداد فرهنگی اشاره کردند.

به گزارش خبرنگار حوزه ادبیات  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب، تحویل دیر هنگام غرفه ها به ناشران مشکلاتی را برای آن ها به وجود آورد؛ برخی از ناشران که قصد ساختن دکور های خاص را داشتند اولین روزهای نمایشگاه را با برپایی غرفه ها گذراندند و در همان حین هم مشتریان خود را راهی کردند. البته این تنها مشکل ناشران در دومین روز از نمایشگاه کتاب نبود و هرکدام به سبب جایگاه غرفه های خود مشکلاتی را متحمل بودند.

علی ابوالقاسمی مسئول غرفه مرکز نشر اسراء درخصوص تحویل غرفه های نمایشگاه و مشخص نبودن جایگاه غرفه تا آخرین روز های آغاز این رویداد، به خبرنگار حوزه ادبیات  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ،گفت: غرفه ما از نوع غرفه های آماده و طوری است که به راحتی تنظیم می شود. طبق تماسی که گرفتیم به ما گفتند جمعه ۳۰ فروردین می توانید غرفه ها را نصب کنید و از روزی که مبالغ تعیین شده در سایت را به حساب نمایشگاه واریز کردیم، غرفه ها و ابعاد آن مشخص شد.

وی در خصوص زمان تحویل غرفه ها گفت: اما وقتی قوانین و مقررات مصلی به دست ما رسید که در آن زمان تحویل و جمع کردن غرفه ها مشخص شده بود، گفتند که باید یک چک ضمانتی به مصلی تحویل داده و روز ۱۵ اردیبهشت غرفه را جمع کنید که به نظر یک روز برای جمع آوری برخی غرفه ها زمان بسیار کمی است. البته مبلغ ۲۰۰ هزار تومان جریمه هم برای تحویل دیر هنگام غرفه ها به مصلی تعیین شده است. از نظر من باید این مدت برای ناشران افزایش یابد تا بتوانند راحت تر غرفه ها را تخلیه کنند.

رامانا آرامفر مدیر مسئول انتشارات تخته سیاه هم در خصوص مشکلات این دوره از نمایشگاه گفت: حدود ۱۱ سال است که به تحویل دیر هنگام غرفه ها عادت کرده ایم، ولی موضوع سرما و پارکینگ ناشران بسیار جدی است و باید دنبال شود. از نظر من باید به هر ناشر یک کارت پارکینگ داده شود؛ زیرا برخی تعداد زیادی کارت دریافت و برخی اصلاً دریافت نکرده اند. حتی اگر این کارت به ما داده شود فقط اجازه استفاده از آن برای ماشینی مشخص است و نمی توان آن را برای ماشین های حمل کتاب ها استفاده کرد!

وی در پایان گفت: تبلیغات شهری برای نمایشگاه کم است؛ ولی ناشران دست به دست هم می دهند و تبلیغات برای نمایشگاه را افزایش می دهند. در هر صورت من هر سال از فروش خود در نمایشگاه کتاب راضی هستم.

انتهای پیام/


مشکلات پارکینگ نمایشگاه کتاب صدای ناشران را درآورد/ جریمه ۲۰۰ هزار تومانی برای تحویل دیر هنگام غرفه ها!
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها