بازدید: 15

سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه شد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، فرمانده معظم کل قوا در حکمی با سپاس از خدمات باارزش و ماندگار سردار سرلشکر پاسدار جعفری در فرماندهی سپاه، سردار حسین سلامی را با اعطای درجه سرلشکری به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند.
سرويس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، رهبر معظم انقلاب اسلامی همچنین در حکم جداگانه ای سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری را به مسئولیت قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه منصوب کردند. متن احکام فرمانده معظم کل قوا به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری
نظر به تمایل جنابعالی به حضور در عرصه های فرهنگی و نقش آفرینی در جنگ نرم و با تقدیر از تلاش های شایسته تان در دوران فرماندهی کل سپاه، شما را به مسئولیت قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه منصوب می کنم. بهره گیری از ظرفیت های گسترده و توانمندی های ژرف در جامعه به ویژه علمای دینی و نخبگان فرهنگی و جوانان جهادی و انقلابی برای گسترش و تبیین معارف انقلاب اسلامی بر پایه خطوط ترسیم شده در بیانیه گام دوم، با برنامه ریزی عالمانه و مدبرانه و تعامل و هم افزایی با مجموعه های فرهنگی سپاه و بسیج از جنابعالی انتظار می رود. توفیق شما را از خداوند متعال مسئلت می کنم.
سید علی خامنه ای ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

در حکم فرمانده معظم کل قوا به سردار سلامی نیز آمده است:
 
نظر به ابراز ضرورت جابه جایی در فرماندهی سپاه از سوی سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری و با سپاس از یک دهه خدمت باارزش و پرحجم و ماندگار معزی الیه، با توجه به شایستگی ها و تجارب ارزنده جنابعالی در مدیریت های کلان و مسئولیت های گوناگون نهاد انقلابی و جهادی و مردمی سپاه، شما را با اعطای درجه سرلشکری به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب می کنم.

انتظار دارد ارتقای توانمندی های همه جانبه و آمادگی در همه بخش ها و نیز تقویت گوهر درونی سپاه یعنی تقوا و بصیرت و همچنین گسترش مدیریت های برخوردار از بنیه معنوی و توانایی های کارشناسی و اعتلای فرهنگی که در مدیریت سردار جعفری بدان پرداخته شده است، با ابتکارات جنابعالی افزایش یابد و سپاه در حرکت خود به سوی تکامل گام های بلند بردارد. توفیقات شما و همکارانتان را از خداوند متعال مسئلت می کنم.
سید علی خامنه ای ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه شد
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها