بازدید: 63

اکران فیلم سینمایی سرخ پوست در چهارمین روز جشنواره/سرکوب برای نخستین بار روی پرده می‌رود

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1721370
چهارمین روز از جشنواره جهانی فیلم فجر در پردیس سینمایی چارسو موسوم به کاخ رسانه با اکران آثاری از سینمای ایران و جهان آغاز به کار خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان چهارمین روز از جشنواره جهانی فیلم فجر در پردیس سینمایی چارسو موسوم به کاخ رسانه با اکران آثاری از سینمای ایران و جهان آغاز به کار خواهد کرد.

جشنواره جهانی فیلم فجر طی سه روز گذشته شاهد حضور هنرمندان گوناگونی از کشورهای مختلف بود. در این برگزاری کارگاه های آموزشی دارالفنون یکی از بخش های مورد استقبال دانشجویان و اهالی سینما و رسانه بود.

سه روز از جشنواره جهانی فیلم فجر در کاخ رسانه گذشت و آثاری مطرح از سینمای جهان همچون استاکر از تارکوفسکی و یا درسو اوزولا از آکیرا کوروساوا روی پرده سینما رفت. در بخش آثار داخلی نیز آثاری که در جشنواره فیلم فجر مورد استقبال قرار گرفته بودند همچون شبی که ماه کامل شد، مسخره باز، ناگهان درخت و قصر شیرین روی پرده رفتند.

اکران فیلم سینمایی سرخ پوست در چهارمین روز جشنواره/سرکوب برای نخستین بار روی پرده می رود/////////////////////یکشنبه

البته در این میان آثاری هم وجود داشتند که برای نخستین بار رونمایی خود را در جشنواره جهانی فیلم فجر در دوره سی و هفتم قرار داده بودند. آثاری همچون مصائب شیرین 2 که دو بار اکران شد و توانست مخاطب خوبی را به سینما بکشاند.

البته یکی از جنجالی ترین اکران ها به آخرین فیلم نرگس آبیار بر می گردد. علاقمندان سینما در صف های طولانی برای تماشای شبی که ماه کامل شد ایستادند و ازدحام تا حدی بود که حتی برخی نتوانستند وارد سالن نمایش شوند.

فیلم سینمایی "سرخ پوست" به کارگردانی "نیما جاویدی" نخستین فیلم روز چهارم جشنواره جهانی فیلم فجر در دوره سی و هفتم است. این فیلم در جشنواره ملی توانست نظرات مثبتی را از آن خود کرده و سیمرغ بلورین هیات داوران را از آن خود نماید.

یکی از آثاری که در جشنواره جهانی امسال رونمایی می شود اثری به کارگردانی سروش صحت است. فیلم سینمایی "جهان با من برقص" اثری است به کارگردانی صحت که طی روز چهارم و سانس 14 در سالن شماره 4 پردیس سینمایی چارسو اکران می شود.

اکران فیلم سینمایی سرخ پوست در چهارمین روز جشنواره/سرکوب برای نخستین بار روی پرده می رود/////////////////////یکشنبه

قصر شیرین، ناگهان درخت، روزهای نارنجی و مسخره باز دیگر آثاری هستند که پس از اکران در جشنواره ملی فجر حال شانس خود را برای جایزه یا موفقیت در بخش بازار جشنواره جهانی فیلم فجر می آزمایند. در کنار این آثار بی حسی موضعی، رادیو موج اف ام، جای خالی دوست و سوم آذر شهر از سینمای ایران میهمان روز چهارم جشنواره هستند.

الهه دریا، قاچاق هندریکس، زغال، من برگشتم، دروازه بان، عبور از مرز، زن مبارز از دیگر آثار خارجی هستند که در روز چهارم جشنواره بین المللی فیلم فجر میزبان علاقمندان هستند.

از جمله نکات جشنواره فیلم فجر در روز چهارم باید به اکران فیلم سینمایی طلسم به کارگردانی "داریوش فرهنگ" اشاره کرد که در نوع خود می تواند مخاطبان خاصی را به سینما بکشاند.

انتهای پیام/


اکران فیلم سینمایی سرخ پوست در چهارمین روز جشنواره/سرکوب برای نخستین بار روی پرده می‌رود
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها