بازدید: 56

جهش ۶ هزار واحدی شاخص در میدان بورس/ رکورد تاریخی بورس شکسته شد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1720109
در چهارمین هفته از فروردین ماه سال جاری، شاخص بورس و اوراق بهادار تهران با رشد ۵ هزار و ۹۴۰ واحدی به ارتفاع ۱۹۹ هزار و ۹۱۸ واحدی صعود کرد.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، شاخص بورس اوراق بهادار با روند صعودی چهارمین هفته از فروردین ماه را پشت سر گذاشت.

 شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات بیست و چهارمین روز از فروردین ماه با رشد بیش از ۱ هزار و ۲۲۴ واحدی به پله ۱۹۵ هزار و ۲۰۲ واحدی رسید، پس از آن در بیست و پنجمین روز از فروردین ماه با رشد بیش از ۸۸۲ واحدی به پله ۱۹۶ هزار و ۸۵ واحدی رسید.

در ادامه این روند در معاملات بیست و ششمین روز از فروردین ماه با رشد بیش از ۵ هزار و ۷۲۱ واحدی به ارتفاع ۲۰۱ هزار و ۸۰۵ واحدی رسید که این جهش در تاریخ معاملات بورس اوراق بهادار بی سابقه بوده و برای نخستین بار شاخص وارد کانال ۲۰۱ هزار واحدی شد.

در ادامه این روند شاخص کل در معاملات بیست و هفتمین روز از فروردین ماه با رشد بیش از ۸۴ واحدی به پله ۲۰۱ هزار و ۸۹۰ واحدی پرواز کرد که این بیشترین میزان ثبت شده طی هفته گذشته بوده و در نهایت در آخرین روز معاملاتی شاخص حرکت نزولی را در در پیش گرفت و با افت بیش از ۱ هزار و ۹۷۲ واحدی به پله ۱۹۹ هزار و ۹۱۸ واحدی رسید.

گفتنی است شاخص کل در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته در رقم ۱۹۳ هزار و ۹۷۸ واحدی ایستاده بود که طی معاملات این هفته با رشد ۵ هزار و ۹۴۰ واحدی به رقم ۱۹۹ هزار و ۹۱۸ واحدی رسید.

 

شاخص بورس

 

انتهای پیام/


جهش ۶ هزار واحدی شاخص در میدان بورس/ رکورد تاریخی بورس شکسته شد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها