بازدید: 40

اینستاگرام پا را از دولتهای فاشیستی هم بالاتر گذاشت

خدا پدر دولتهای فاشیستی را بیامرزد. درست که در آنها آزادی پس از بیان نبود، اما رگه هایی از آزادی عقیده و بیان دیده می شد...

گروه سیاسی: خدا پدر دولتهای فاشیستی را بیامرزد. درست که در آنها آزادی پس از بیان نبود، اما رگه هایی از آزادی عقیده و بیان دیده می شد. به عبارت دیگر، گرچه در دولتهای فاشیستی، بعد از گفتن صحبت های متفاوت از قدرت حاکم، پوست موز زیر پایت می انداختند، اما اینطور نبود که دیگر هیچ دهان مخالفی وجود نداشته باشد و کسی نتواند صدای مخالفتش را به گوش بقیه برساند.

اینستاگرام پا را از دولتهای فاشیستی هم بالاتر گذاشت

به گزارش بولتن نیوز، اما اینستاگرام با این کارش ثابت کرد از دولت های فاشیستی هم بدتر است. چون حتی اجازه بیرون آمدن صدای مخالف را هم نمی دهد، چه رسد به اینکه بعد از آن، برخورد لازم را انجام دهد. و این است قله رفتاری آنهایی که از دنیای بدون مرز و شیشه ای صحبت می کنند. و همیشه از سانسور یا جهت دار بودن رسانه ها در دیگر مراکز اعلام نارضایتی کرده اند.

از دو روز پیش که نام سپاه به شکل مضحکی به طور رسمی در لیست گروهک های تروریستی امریکا قرار گرفت، اینستاگرام شروع به بستن صفحه پرچم داران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کرده و تاکنون صفحه رسمی خیلی از بزرگان را بسته است. از صفحه انگلیسی رهبر انقلاب گرفته تا صفحه سردار سلیمانی و سردار عزیز جعفری و دیگر بزرگان.

این رفتار مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام نشان دهنده تاثیر کامل و مستقیم دولت ایالات متحده امریکا بر موسسات، مراکز و بسترهایی است که بارها به دروغ مخاطبین خود را با ادعای مستقل بودن و بی طرف بودن فریب داده اند. این جماعت، نه تنها بی طرف نیستند بلکه کاملا در طرف دشمنان مردم ایران و جمهوری اسلامی قرار دارند و تمام لجستیک خود را برای ضربه زدن به ایشان تجهیز کرده اند.

حالا که دست چدنی اینستاگرام از زیر دستکش مخملی اش بیرون زده است، لازم است در گام اول ساده اندیشی و خوش باوری کاذب نسبت به آنرا کنار گذاشته و در گام دوم، متناسب با این واقعیت عیان شده، واکنش منطقی و لازم بررسی، اتخاذ و اعمال شود. بدیهی است منظور از این واکنش، فیلترینگ نیست. بلکه منظور، برملا کردن هویت واقعی این بسترها و مراکز و مدعیان، برای توده مردمی است که در جهان، فریب فاشیست های مدرن را خورده اند.

انتهای پیام /#


اینستاگرام پا را از دولتهای فاشیستی هم بالاتر گذاشت
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها