بازدید: 62

آغاز بررسی «۱۵ طرح پیشنهادی علیه آمریکا» از هفته آینده/ گزارش «نقض حقوق بشر توسط آمریکا» را سالانه تهیه خواهیم کرد/ دستگاه‌ها را مسئول پیگیری می‌کنیم

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1718877
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: این کمیسیون از هفته آینده وارد دستور بررسی «۱۵ طرح پیشنهادی علیه آمریکا» خواهد شد.

بررسی ۱۵ طرح علیه آمریکا از هفته آینده در کمیسیون امنیت ملی آغاز می شود/گزارش «نقض حقوق بشر توسط آمریکا» سالانه تهیه خواهد شدحشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از این به بعد گزارش «نقض حقوق بشر توسط آمریکا» را سالانه تهیه خواهد کرد.

وی تاکید کرد: این کمیسیون همزمان با تهیه این گزارش سایر دستگاه ها را مسئول پیگیری این موارد در محاکم بین المللی- هم در حوزه دیپلماسی عمومی و هم رسمی - خواهد کرد.

فلاحت پیشه اظهارداشت: همچنین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از هفته آینده وارد دستور بررسی «۱۵ طرح پیشنهادی علیه آمریکا» خواهد شد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان داشت: این ۱۵ طرح عمدتا مربوط به الزام دولت به پیگیری در حوزه های مختلف اعم از «نقش آمریکا در تروریست سایبری»، «نقش آمریکا در بیوتروریست»، « نقش آمریکا در بحران های در منطقه» و «نقش آمریکا درنقض معاهدات بین المللی» و ... است.

فلاحت پیشه تاکید کرد: به واقع این موارد چیزی فراتر از مقابله به مثل است باید گفت این موارد مقابله با سیاست تماما یک جانبه گرایی و قلدرمآبانه آمریکا در دنیای امروز است.

انتهای پیام/


آغاز بررسی «۱۵ طرح پیشنهادی علیه آمریکا» از هفته آینده/ گزارش «نقض حقوق بشر توسط آمریکا» را سالانه تهیه خواهیم کرد/ دستگاه‌ها را مسئول پیگیری می‌کنیم
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها