بازدید: 6

برگزاری همایش بزرگ من یک سپاهیم در دانشگاه آزاد اسلامی

همایش بزرگ «من هم یک سپاهی‌ام» به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در سازمان مرکزی این دانشگاه آغاز شد.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: همایش بزرگ «من هم یک سپاهی ام» به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در سازمان مرکزی این دانشگاه آغاز شد؛ بنابراین گزارش این همایش در واکنش به اقدام اخیر آمریکا درخصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با حضور علی اکبر ولایتی رییس هیأت موسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مسئولان و اساتید دانشگاه آزاد در سالن شهید مطهری سازمان مرکزی این دانشگاه در حال برگزاری است.

 اعلام حمایت خانواده دانشگاه آزاد از سپاه پاسداران

سیدمحمود هاشمی رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد درباره هدف از برگزاری این همایش گفت: هدف از برگزاری این مراسم اعلام حمایت خانواده دانشگاه آزاد اسلامی از رکن رکین انقلاب یعنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

هاشمی در ادامه ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند سپاه در ۴۰ سال گذشته افزود: این که آمریکا از سپاه عصبانی باشد، طبیعی است. اقدام ترامپ علیه سپاه اقدامی خصمانه، جنون آمیز و برخلاف قوانین بین المللی بود.

وی تصریح کرد: دشمنان اذعان دارند تا سپاه وجود دارد نمی توان انقلاب اسلامی را ساقط کرد، با این حال کاش دولتمردان ما بیشتر متوجه رفتار های خود بودند.

مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد تاکید کرد: دانشگاهیان همواره از سپاه پاسداران حمایت کرده و قدردان خدمات ارزشمندی که تاکنون سپاه داشته هستند.

سپاه نبود استقلال کشور از بین می رفت

محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هم که با لباس سپاه به همایش «من هم یک سپاهی ام» آمده بود با اشاره به ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی گفت: آمریکا خودش را داعیهدار جهان و تمدن غرب می داند و در این مسیر یک سد را در مقابل خود می بیند، آن هم انقلاب اسلامی به رهبری آیت الله خامنه ای است.

وی با بیان اینکه کسی فکر نمی کرد تمدنی که امام (ره) پایه ریزی کرد بتواند ایران اسلامی را تبدیل به کشوری کند که مستضعفین جهان دل به آن ببندند، افزود: کشور ما مدل و الگوی تمدنی دینی و اسلامی است و همین حرکت برای دنیای سلطه طلب قابل تحمل نیست.


طهرانچی در ادامه با اشاره به تحریم و ایجاد محدودیت برای دانشمندان ما اظهار داشت: همین محدودیت ها موجب شد تا جهاد علمی در کشور شکل بگیرد و در همین رابطه هم باید یادی کنیم از دانشمندان شهید احمدی روشن، علیمحمدی، رضایی نژاد و شهریاری که می توانستند در آینده کشور نیز بسیار تاثیرگذار باشند.

وی یادآور شد: دشمنان به قدرت تمدن اسلامی واقف اند؛ آن ها اینگونه القا می کنند که تمدن اسلامی خطرناک است و باید با آن مقابله کرد، به همین دلیل شاهد توطئه های آن ها هستیم و، چون پیشرفت های علمی در کشور ما عرصه را برای دشمنان انقلاب تنگ کرده است می بینیم که دانشمندان ما را بدون برگزاری دادگاه و محکومیت آن ها در لیست تحریم قرار می دهند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اگر سپاه نبود کشور نبود و امنیت در منطقه وجود نداشت، اگر سپاه نبود استقلال کشور از بین می رفت و جاهلیت و تفکر جاهلان بر منطقه حاکم می شد.

وی افزود: سپاه امید را در منطقه و کشور ایجاد کرده و استقلال را در کشور حکم فرما کرده است پس دشمن این را برنمی تابد و نمی تواند تحمل کند که نظام جمهوری اسلامی جلوی آن ها ایستاده است.

طهرانچی با بیان اینکه سپاهی یک منش و روش است، تاکید کرد: همه منطقه به یقین رسیده اند که سپاه تروریست نیست و این را هم دیده اند، و می دانند سپاه نجات بخش مردم است و همواره از سپاه به عنوان یک نجات بخش در منطقه صحبت می شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: سپاهی بر پای انقلاب ایستاده و همه مردم ایران یکپارچه سپاهی هستند و فرقی هم نمی کند که با چه لباسی مشغول به خدمت هستند، امروز از اینکه می گوییم که همه ما سپاهی هستیم باید به خود افتخار کنیم.

طهرانچی در ادامه با اشاره به وقوع سیل در کشور هم گفت: در پل دختر خانه های زیادی از بین رفته، اما مردم آن ها همگی از سپاه به خاطر انجام کار های درخشان تشکر می کنند، مردم پل دختر بار ها به من گفته اند که همه چیزمان فدای رهبری است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: اگر دشمنان ما را تحریم نمی کردند و دانشمندان را به شهادت نمی رساندند ما باید شک می کردیم که راهمان کج شده است و من معتقدم که عمل کرد دشمن و فرعون زمان نشان می دهد که ما در راه راست حرکت می کنیم.

طهرانچی افزود: نظام ایالت متحده و تمدن غرب بداند که جمهوری اسلامی ایران به زعامت رهبری عزیز داعیه تمدن نوین اسلامی است و تار هایی مانند تار عنکبوت شما را در هم می کند و از بین می برد.

 قطعا از وضعیت اقتصادی فعلی عبور خواهیم کرد/دشمنی مداوم آمریکا با ایران

سردار محمد فدوی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه همایش بزرگ «من یک سپاهی ام» با اشاره به دشمنی مداوم چهل ساله آمریکا با جمهوری اسلامی ایران گفت: این دشمنی هر روز ابعاد جدیدی پیدا می کند و کسی نمی تواند ادعا کند دشمنی امریکا تجلی پیدا نکرده است.

فدوی در ادامه افزود: اگرچه در ۴۰ سال گذشته شاهد دشمنی آمریکا بوده ایم، ولی در این مدت انقلاب اسلامی پیشرفت های بی نظیری داشته است.

وی تاکید کرد: در قران آمده که «خداوند یاور جبهه حق است»، مسلما هر جبهه و کشوری حق باشد پشتوانه اش قدرت لایزال الهی است و تمام قدرت کشور های بزرگ و شیطان بزرگ را نیز جمع کنیم در برابر قدرت خداوند قطره ای در دریا هم به حساب نمی آیند.

فدوی خاطرنشان کرد: مجموعه ها و سازمان های انقلاب اسلامی اگر به وعده خداوند عمل کنند بسیار بهتر از آنچه اکنون وجود دارد نظام موفق خواهد شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه یادآور شد: قبل از اینکه انقلاب به پیروزی برسد هیچ کشور کوچکی جرات مقابله با آمریکا را نداشت، ولی بعد از پیروزی انقلاب می بینیم که جمهوری اسلامی ایران با تمام قدرت در مقابل آمریکا و مستکبران ایستاده است.

وی در ادامه با اشاره به تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: روح امام خمینی (ره) به عنوان موسس سپاه پاسداران امروز در تمام سپاه تجلی دارد.معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه تصریح کرد: یک اشتراکی بین سپاه و دانشگاه آزاد وجود دارد این است که هر دو نهاد بعد از انقلاب تاسیس شدند و امام (ره) در راه اندازی هر دو دخیل بوده اند.

وی گفت: مجموعه دانشگاهی کشور و به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی نقش و سهم مهمی در پیشرفت کشور دارند و می توانند در پیشرفت اهداف انقلاب این نقش را ایفا کند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه با اشاره به نقش نیروی انسانی ماهر در کشور گفت: دانشگاه آزاد در تربیت نیرو های انسانی ماهر و متدین برای پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی نقش مهمی دارد.

فدوی تاکید کرد:، چون دانشگاه آزاد اسلامی قید و بندی های دانشگاه های دولتی را ندارد می تواند در مورد «ما می توانیم» الگو باشد.

فدوی در ادامه درباره مشکلات اقتصادی اضافه کرد: قطعا از وضعیت اقتصادی فعلی عبور خواهیم کرد، آن هم به گونه ای که آمریکایی ها از کرده خود و از اینکه فلان شرکت یا فرد را تحریم کرده اند، پشیمان و خجل شوند.

وی با اشاره به جنگ نرم دشمن گفت: سپاه پاسداران در تمام حوزه های جنگ سخت و جنگ نرم به موفقیت های بسیار گرانبهایی دست یافته و تقدیم ۴۰هزار شهید با لباس سپاه نشان می دهد که سپاه پای دفاع از وطن ایستاده است.

فدوی در ادامه درباره جنگ ۳۳ روزه رژیم صهیونیستی با حزب الله هم گفت: آمریکا آغازگر این جنگ بود نه اسرائیل. برای اینکه شیطان بزرگ تحمل بودن یک مجموعه ای که مربوط به جمهوری اسلامی است را در کنار غده سرطانی منطقه یعنی صهیونیست نمی پذیرفت.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در آن جنگ همه شرکت داشتند٬ آمریکا٬ صهیونیست٬ کشور های مرتجع عربی و خودشان اذعان رسمی کردند که شکست خوردند. اکنون ده ها هزار حزب الله به برکت انقلاب در کنار صهیونیست است.

 مخالفت با سپاه، مخالفت با ملت ایران است

علی اکبر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی هم در این همایش بزرگ گفت: برای بنده توفیقی است که در خدمت شما بزرگواران و همکاران گرامی، اساتید، فرماندهان سپاه و مسئولان بسیج هستم تا بگوییم ما هم یک سپاهی هستیم.

ولایتی با اشاره به بیانیه اخیر خود در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار داشت: چند روز پیش در بیانیه ای عرض کردم که به عنوان یک عضو کوچک بسیج اساتید، یک سپاهی هستم، بنابراین اگر آمریکایی ها می خواهند بگویند سپاه تروریست است، ما به عنوان سپاهی می گوییم که شما مبدأ تروریست هستید و این پاسخی است که آمریکایی ها در این مدت از همه مردم ایران با هر تفکری شنیدند که همگی سپاهی هستند.

وی خاطرنشان کرد: اگر قرار بود که طرحی داشته باشیم که نشان دهیم سپاه عصاره فضائل ملت است، جز این عمل نمی شد و چنین نتیجه ای به دست نمی آمد. آمریکایی ها با این اقدام خود، کار ما را آسان کردند تا نشان دهیم سپاه عصاره فضیلت های ملت است. براساس قانون اساسی، سپاه پاسداران مدافع انقلاب است و برای دفاع از انقلاب اسلامی به وجود آمده و یکی از رموز موفقیت انقلاب، وجود این رکن رکین در جمهوری اسلامی ایران است.


رئیس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به دلایل آمریکا برای تحریم سپاه پاسداران، تصریح کرد: بنای آمریکا به طور خاص و غربی ها به طور عام این است که کشور های اسلامی را یا تضعیف و یا تجزیه کنند.

ولایتی با اشاره به برنامه های آمریکا و دولت های غربی برای سوریه، گفت: برنامه ای که در افغانستان و لیبی پیاده شد، قرار بود در سوریه هم اجرا شود، اما چه عاملی جز اینکه جمهوری اسلامی ایران به دعوت رسمی دولت سوریه در آن کشور حضور یافت، باعث شد که موفق نشوند؟ سپاه پاسداران، تبلور حضور ایران در سوریه بود و طی چهار سال تنها ایران در کنار سوریه قرار داشت و پس از آن، زمانی که کشور های دیگر دیدند که حکومت سوریه پابرجاست، به کمک این کشور آمدند و در دیگر کشور ها مانند عراق، لبنان و ... هم با ایستادگی ملت مظلوم منطقه و پشتیبانی جمهوری اسلامی ایران شکست خوردند و حتی رئیس جمهور هرزه گوی آمریکا اعلام کرد که هفت تریلیون دلار در منطقه هزینه کردند، اما چیزی به دست نیاوردند.

ولایتی ادامه داد: با توجه به موفقیت های سپاه در منطقه، آمریکایی ها به جایی رسیدند که باطن خود را بروز دهند و بگویند که سپاه پاسداران تحریم می شود به این دلیل که تروریست است. این موضوع عادت شناخته شده و سلاح مصرف شده و تاریخ گذشته غرب است که هرکس که با آن ها مخالف باشد، تروریست خوانده می شود و هر کشوری که به حرف آن ها گوش ندهد، آن را مخالف حقوق بشر معرفی می کنند.

وی افزود: ایران یک ابرقدرت بالقوه است و نماد آن هم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. آحاد مردم ایران هرکدام یک سپاهی بالقوه هستند و روز حادثه سلاح به دست می گیرند و بنابراین مخالفت با سپاه پاسداران، مخالفت با ملت ایران است.

وی تصریح کرد: برخی از رسانه های خارجی که طرفدار غرب هستند، رئیس جمهور بی عقل آمریکا را شماتت می کردند که چرا علیه سپاه دست به چنین اقدامی زده و باعث شده از اصولگرایان و اصلاح طلبان گرفته تا عام و خاص ایران دوشادوش هم از سپاه حمایت کنند و روزنامه های داخلی با گرایش های مختلف در صف حمایت از سپاه قرار گرفتند. این اقدام آمریکا به نفع سپاه پاسداران تمام شد و این اقدام آمریکا مصداق بارز حدیث امام سجاد (ع) که فرمودند: «الحمدلله الذی جعل اعدائنا من الحمقاء» است.

ولایتی با اشاره به علل تحریم سپاه توسط آمریکا، اظهار داشت: علت اینکه آمریکا سپاه پاسداران را تروریست اعلام کرد، این است که ایران بنای یک همکاری واقعی منطقه ای را با کشور های اصلی منطقه گذاشته و ایران، عراق، سوریه، لبنان و فلسطین یک جبهه مقاومت تشکیل داده اند و هرجا مشکلی پیش می آید، به عنوان ید واحد عمل می کنند. این در حالی است که هیچ یک از همکاری های بین المللی چنین قوتی ندارد.

رئیس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران همکاری های منطقه را مبتنی بر همکاری و همیاری ملت های منطقه و کشور هایی که حکومت آن نماینده ملت آن است، بنا نهاده است، به همین دلیل زمانی که آمریکا کشور ها را تهدید کرد که اگر سپاه را تحریم نکنند، با آن ها برخورد می کند، رئیس جمهور و دیگر مسئولان عراقی اعلام کردند که از این تحریم ها تبعیت نمی کنند. این نتیجه کاری است که جمهوری اسلامی ایران توسط سپاه پاسداران در منطقه انجام داد و توانست مقابل سقوط بغداد، دمشق و بیروت را بگیرد.

وی با بیان اینکه عدم سقوط بغداد و دمشق در مرحله اول با مشارکت مردم این کشور ها و در مرحله بعد با حمایت ایران محقق شد، گفت: اگر کمک ایران به مجاهدان عراقی نبود، معلوم نبود چه سرنوشتی برای بغداد رقم می خورد. امیدواریم در آینده دیگر کشور های اسلامی هم به همکاری واقعی میان کشور های اسلامی که هسته اصلی امت اسلامی خواهد بود، بپیوندند و دامنه این همکاری هر روز گسترده تر شود.

رئیس هیأت مؤسس و دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: واقعیت این است که آن ها کاری کردند که در نهایت به نفع ایران و انجسام ملی است و حمایت عامه مردم از سپاه و سیل ویرانگری که موجب شد مردم از همه اقشار مانند دوران جنگ تحمیلی دوشادوش یکدیگر قرار گیرند، باعث می شود آمریکایی ها که در اتاق شیشه ای خود نشسته اند و به بیرون سنگ پرتاب می کنند، بدانند که اگر یک سنگ بزنند، ده سنگ خواهند خورد.

رونمایی از از تابلوی پویش همگانی حمایت دانشگاهیان از سیل زدگان/ پیوستن ولایتی و طهرانچی به پویش

گفتنی است در این همایش از تابلوی پویش همگانی حمایت دانشگاهیان از سیل زدگان کشور رونمایی شد.


در مراسم رونمایی از این تابلو علی اکبر ولایتی رئیس هیئت موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی٬ محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، محمود هاشمی مسئول بسیج اساتید و حجت الاسلام ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی وحسین نصیرزاده مسئول بسیج کارکنان وزارت علوم حضور داشتند.

علی اکبر ولایتی رئیس هیئت مؤسس و امنا و محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با امضای تابلوی پویش ملّی حمایت دانشگاهیان ایران از سیل زدگان کشور، به این پویش پیوستند.

میثاق نامه دانشگاه آزاد اسلامی با سپاه پاسداران امضا شد

همچنین درپی اقدام خصمانه امریکا علیه سپاه میثاق نامه دانشگاه آزاد اسلامی با سپاه پاسداران قرائت شد.

در متن این میثاق نامه آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ

میثاق نامه دانشگاه آزاد اسلامی با سپاه پاسدارا ن. انقلاب اسلامی در مقابل اقدام وقیحانه اخیر دولت تروریست پرور آمریکا

برادر بسیجی، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری
فرمانده محترم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

با سلام و تحیات
سپاه پاسداران، یادگار رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و پاره قلب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که در طول چهار دهه همانند دژی مستحکم با جانفشانی های خود در جهت تحقق آرمان های انقلاب اسلامی در مقابل تمام تهدیدات دشمنان زبون ایستاده و مانع تحقق اهداف شوم آنان شده است.

دفاع از وطن، درهم شکستن تروریسم آمریکا، شکست غائله های مختلف، پایان دادن به هواپیماربایی زنجیره ای، سازماندهی نیرو های مقاومت، تشکیل بسیج سازندگی با هدف از بین بردن شکاف های اجتماعی، دفاع از حرمین ناموس اهل بیت (ع)، دفاع از عتبات عالیات، دستگیری جاسوسان، دستگیری مفسدان اقتصادی، ایجاد نیروی پهپادی کم نظیر در جهان، به اسارت گرفتن نظامیان آمریکایی، پیشرفت های اعجازگونه موشکی و موارد بسیار دیگر، از خدمات فاخر و ارزشمند سپاه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و هر کدام به تنهایی دلیلی بر دشمنی آشکار آمریکاست.

دانشگاهیان انقلابی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن اعلام انزجار از سیاست های دولت بی خرد و تروریست پرور آمریکا در اقدام نابخردانه قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی، حمایت همه جانبه خود را از این سربازان سبز پوش اعلام می دارد. دولت تروریست پرور آمریکا همچون چهار دهه گذشته با نادانی خود موجب اتحاد فراگیر ملت انقلابی ایران اسلامی با سلیقه های مختلف شده و این خود مهمترین و روشن ترین دلیل بر انزوا و شکست این رژیم منحط در منطقه است. بدون تردید این نمایش بی سابقه مضحک و غیرقانونی دولت تروریست پرورآمریکا، کاری از پیش نخواهد برد، بلکه تنها مصداقی از نقض فاحش قوانین بین المللی توسط این رژیم قانون شکن است، لذا انتظار است مجامع بین المللی برخورد قاطع با این رفتار خلاف قوانین را از خود نشان دهند.

ما بسیجیان دانشگاه آزاد اسلامی ضمن گرامیداشت حضور سردار رشید اسلام سرتیپ پاسدار فدوی به عنوان سمبل و نماد پاسداران شجاع و یادگاران جهاد و فداکاری، در جمع دانشگاهیان، اعلام می داریم که با تمام قدرت در کنارتان خواهیم بود و درخواست داریم که همه ما به عضویت افتخاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آییم.

آمریکای تروریست پرور باید بداند که جایگاه امروز ایران اسلامی در منطقه و جهان، بسیار برجسته است و جبهه مقاومت اسلامی توسط بسیجیان جهان اسلام شکل گرفته و با قدرت تمامی توطئه های استکبار جهانی را رصد و خنثی می نماید و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نیروی محوری جبهه مقاومت در خط مقدم این مبارزه قرار دارد، لذا چنانچه کوچکترین خطایی از سوی آن بی خردان قلدر سر بزند، تمامی آزادی خواهان جهان در کنار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بستن سربند های یا زهرا (س) و با شعار «کلنا جنودک یا خامنه ای» خواب را از چشمان نیرو های تروریست آمریکا در تمام منطقه خواهند گرفت تا دیگر روی آرامش را نبینند.

در پایان مسئولین، اساتید و دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی با تمام عزیزان پاسدار دست بیعت داده و در جهت حفظ ارزش های نظام و آرمان های حضرت امام (ره) و پیروی از امام خامنه ای (مدظله العالی) تا پای جان ایستاده اند.

برگزاری همایش بزرگ من یک سپاهیم در دانشگاه آزاد اسلامی
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها

رئیس قوه قضاییه: وزرا، نمایندگان و مسئولان اگر متوجه فساد شدند گزارش کنند

رئیس قوه قضاییه: وزرا، نمایندگان و مسئولان اگر متوجه فساد شدند گزارش کنند

جلسه علنی مجلس آغاز شد/ بررسی گزارش حادثه آتش سوزی مدرسه دخترانه در زاهدان

جلسه علنی مجلس آغاز شد/ بررسی گزارش حادثه آتش سوزی مدرسه دخترانه در زاهدان

زغال‌سنگی‌ها در تدارک ورود به رینگ/ عدم افشای گزارش‌های مالی از ترس نمایان شدن زیان

زغال‌سنگی‌ها در تدارک ورود به رینگ/ عدم افشای گزارش‌های مالی از ترس نمایان شدن زیان

آمانو نتوانست حق ایران در برجام را استیفا کند/ گزارش‌های او منصفانه بود، اما می‌توانست عملکرد بهتری داشته باشد

آمانو نتوانست حق ایران در برجام را استیفا کند/ گزارش‌های او منصفانه بود، اما می‌توانست عملکرد بهتری داشته باشد

وضعیت مطلوب گزارش سه ماهه بازار سرمایه

وضعیت مطلوب گزارش سه ماهه بازار سرمایه

دلیل عدم قرائت گزارش حادثه قطار تبریز- مشهد در مجلس

دلیل عدم قرائت گزارش حادثه قطار تبریز- مشهد در مجلس

گزارش‌های ۳ماهه، بهترین خبر پتروشیمی‌ها/ افزایش عرضه‌ها در بورس‌کالا

گزارش‌های ۳ماهه، بهترین خبر پتروشیمی‌ها/ افزایش عرضه‌ها در بورس‌کالا

ارائه گزارش مدیریتی حسابرسی صورت‌های مالی سال ۱۳۹۳

ارائه گزارش مدیریتی حسابرسی صورت‌های مالی سال ۱۳۹۳