بازدید: 16

خشمگینی حداکثری نظام سلطه

۴۰ سال پیش بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران در ۲۲ بهمن‌ماه ۱۳۵۸ در حالی که در بیمارستان قلب بستری بودند در پیامی انقلابی خطاب به ملت ایران فرمودند: «قیام کنید و ابرقدرت‌ها را از صحنه تاریخ روزگار براندازید... ما تا آخرین قطره خون خویش با آنان (نظام سلطه) می‌جنگیم چرا که ما مرد جنگیم، ما انقلابمان را به تمام جهان صادر می‌کنیم؛ چرا که انقلاب ما اسلامی است؛ و تا بانگ لا اله الا الله و محمد رسول‌الله بر تمام جهان طنین نیفکند مبارزه هست؛ و تا مبارزه در هر جای جهان علیه مستکبرین هست ما هستیم.
۴۰ سال پیش بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران در ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۸ در حالی که در بیمارستان قلب بستری بودند در پیامی انقلابی خطاب به ملت ایران فرمودند: «قیام کنید و ابرقدرت ها را از صحنه تاریخ روزگار براندازید... ما تا آخرین قطره خون خویش با آنان (نظام سلطه) می جنگیم چرا که ما مرد جنگیم، ما انقلابمان را به تمام جهان صادر می کنیم؛ چرا که انقلاب ما اسلامی است؛ و تا بانگ لا اله الا الله و محمد رسول الله بر تمام جهان طنین نیفکند مبارزه هست؛ و تا مبارزه در هر جای جهان علیه مستکبرین هست ما هستیم. (صحیفه نور ج. ۱۲ ص. ۱٤۸)». این سخنان برای استکبار جهانی تازگی نداشته و در سیره امام خمینی و طی سالیان متمادی، نظام سلطه طعم تلخ فریاد استکبارستیزی امام خمینی را چشیده بود، اما این بار این سخنان امام را در شرایطی می شنیدند که انقلاب اسلامی به پیروزی رسیده و عملاً خاکریز جبهه مقاومت اسلامی در برابر آنان شکل گرفته خواب نظام سلطه را آشفته و رؤیای سلطه مطلق بر جهان را به کابوس وحشتناک تبدیل کرده است. نظام سلطه از همان آغازین روز های پیروزی انقلاب اسلامی، عزم خود را جزم و کمر همت را برای نابودی تفکر اسلام انقلابی و یا لااقل ایزوله کردن جمهوری اسلامی و پیشگیری از صدور انقلاب و بسط و گسترش تفکر انقلابی، محکم بسته است، اما از تمامی توطئه ها، دسیسه ها و تهدید های سخت و نیمه سخت و نرم نتیجه عکس گرفته است.
اینک ٤۰ سال از پیروزی انقلاب می گذرد نظام سلطه در سراشیبی سقوط و جبهه مقاومت اسلامی مقتدرانه به سمت قله های افتخار در حال پیشروی است. بنا به گفته ترامپ فقط امریکا به عنوان داعیه دار نظام نوین جهانی و پرچمدار نظام سلطه ی غرب، ۷ تریلیون دلار برای جلوگیری از صدور انقلاب اسلامی و تحقق مقاصد شوم و شیطانی خود در منطقه غرب آسیا (خاورمیانه) هزینه کرده و با کمک هم پیمانانش در «مثلث شرارت عبری، غربی، وهابی» داعش را تولید کردند تا پس از نابودی محور مقاومت و جمهوری اسلامی ایران و تسلط مجدد صهیونیسم بر منطقه، با برچیدن بساط داعش به عنوان ابرقهرمان در افکار عمومی جهان مطرح شوند.
اما ایران به عنوان پرچمدار محور و جبهه مقاومت، این بار نیز مانند دفعات پیشین برنده اصلی سناریوی شیطانی غرب شده و با نابودی داعش و سایر تروریست ها و آزادسازی سوریه و عراق، به عنوان قهرمان مبارزه با تروریسم به جهان معرفی شده است. سپاه اینک محبوب همه مردم جهان است.
محبوبیت ایران در بین تمامی مردم جهان (جبهه ۹۹ درصدی) و معرفی ایران به عنوان قهرمان مبارزه با تروریسم تمام برنامه های نظام سلطه و محور شرارت عبری، غربی و وهابی را برهم زده و رشته های آنان را پنبه و عرصه بر رژیم صهیونیستی تنگ تر و این رژیم جعلی و منحوس را یک قدم به نابودی نزدیک تر کرده است. محبوبیت ایران و پرچمداری مبارزه با تروریسم برای نظام سلطه آن قدر آزار دهنده هست که اگر برای فکری نشود زودتر از آن که تصور شود کشور ها از تمکین از نظام سلطه سرباز زده و رژیم تحریم ها به کلی فروپاشیده و جبهه بزرگ ضد استکباری شکل گرفته و عنصر نترسیدن از غرب به عنوان باطل السحر نظام سلطه در تمام جهان منتشر خواهد شد.
مشکل نظام سلطه با ایران نه سپاه است، نه هسته ای، نه حقوق بشر، نه موشکی و نه هیچ یک از موضوعات مورد ادعای غرب، کسانی که (در داخل و خارج از کشور) ساده لوحانه تصور می کنند مشکل امریکا و غرب با ایران، سپاه است و یا تصور می کنند که با تمکین از قواعد استعماری مالی غرب و تصویب FATF و... بهانه از امریکا گرفته خواهد شد و یا بین اروپا و امریکا از حیث اهداف استعماری تفاوت قائل هستند، همان گونه که در سایر موضوعات نظیر موضوع هسته ای اشتباه می کردند و با ساده اندیشی تن به مذاکره به شیطان دادند، اینک نیز سخت در اشتباه هستند. نظام سلطه غرب بر اساس مهندسی ٤۰۰ ساله به دنبال سلطه بی قید و شرط و استعماری (و بلکه استحماری) بر: «بازار های مصرف در کل جهان»، «ذخایر، معادن و منابع جهان»، «نیروی انسانی»، «دانش و تکنولوژی» و سایر نماد های اقتصادی جهان است و جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی را در تعارض عینی با اهداف استعماری خود می بیند.
در حقیقت نظام سلطه بر اساس منطق قرآن کریم: «وَلَن تَرْضَى عَنکَ الْیَهُودُ وَلَا النَّصَارَى حَتَّى تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ (۱۲۰ بقره)» تا جمهوری اسلامی را استحاله نکند و به تبعیت محض واندارد، از مخاصمه و دشمنی با ایران بر نمی دارد. آن روزی نظام سلطه دست از دشمنی با ما برخواهد داشت که مطمئن شود تفکر انقلابی و انقلاب اسلامی صادر نخواهد شد و جمهوری اسلامی هیچ مزاحمتی برای چپاولگری و استعمارگری غرب و سلطه مطلق بر اقتصاد جهان نخواهد داشت و مانع چپاول اقتصادی ایران نیز نخواهد شد.
غرب از دست ما عصبانی است چرا که درخت انقلاب اسلامی در فاز اول به بار نشسته و عملاً انقلاب اسلامی صادر شده و قدرت خیل عظیم عاشقان اهل بیت علیهم السلام با شعار «حب الحسین یجمعنا» به هم گره خورده و در راه پیمایی اربعین جهان را مسحور خود کرده و در کمک به سیل زدگان عملاً وارد میدان شده اند. شکی نیست که موج دوم صدور انقلاب اسلامی به زودی با شعار «حب الاسلام یجمعنا» وارد میدان مبارزه با نظام سلطه خواهد شد و دیر نخواهد بود آن روزی که شاهد موج سوم (موج نهایی) صدور انقلاب که همان انقلاب جهانی مستضعفین است به شعار «حب العدالت یجمعنا» وارد میدان مبارزه با ستمگری نظام سلطه شوند.

خشمگینی حداکثری نظام سلطه
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11
 • خشمگینی حداکثری نظام سلطه


  ۴۰ سال پیش بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران در ۲۲ بهمن‌ماه ۱۳۵۸ در حالی که در بیمارستان قلب بستری بودند در پیامی انقلابی خطاب به ملت ایران فرمودند: «قیام کنید و ابرقدرت‌ها را از صحنه تاریخ روزگار براندازید... ما تا آخرین قطره خون خویش با آنان (نظام سلط
 • امروز نظام سلطه سعی می‌کند سلطه خود را افزایش دهد


  معاون اول قوه قضاییه گفت: امروز در شرایطی قرار داریم که نظام سلطه تلاش می‌کند سلطه خود را حفظ و افزایش دهد و بر ملت‌ها ظلم می‌کند.
 • مشارکت حداکثری در انتخابات قدرت نظام سیاسی را افزایش می‌دهد/ کمک شایان فضای مجازی به مشارکت حداکثری


  مدیر کل سیاسی وزارت کشور گفت: مشارکت حداکثری در هر نظام و کشوری موجب افزایش قدرت نرم نظام سیاسی می‌شود.
 • ضرورت نظام‌مند شدن رویکرد حداکثری به دین


  رئیس مؤسسه مطالعات و تحقیقات اسلامی فتوح اندیشه با تأکید بر ضرورت نظام‌مند کردن رویکرد حداکثری به دین، گفت: باید بتوانیم دین حداکثری را نظام‌مند کنیم تا هر اتفاقی در جامعه می‌افتد درباره آن نظر دهد.
 • ضرورت مقابله با جنگ نرم نظام سلطه


  دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به تحرکات برنامه ریزی شده دشمن برای ناامن سازی مرزها و ایجاد بی ثباتی در داخل کشور بر ضرورت مقابله با جنگ نرم نظام سلطه برای ضربه زدن به انسجام داخلی تاکید کرد.
 • هدف ما از بین بردن منازعات نظام سلطه است


  رئیس دانشکده مطالعات جهان گفت: هدف ما از همایش بین‌المللی «ایالات متحده، حقوق بشر و گفتمان سلطه» انسجام جویی در جهان برای دور شدن از سلاح‌های کشتار جمعی و نقض حقوق بشر است.
 • تنها راه پايداري در برابر نظام سلطه


  انقلاب اسلامي ايران بنا به اذعان تمامي كارشناسان و علماي علم سياست در جهان، يك انقلاب استثنايي و منحصر به‌فرد در بين تمامي انقلاب‌هاي قرون اخير در سطح جهان است كه...
 • شمارش معکوس حذف دلار و مرگ نظام سلطه


  مقام معظم رهبری در دیدار رئیس‌جمهور روسیه، خنثی‌سازی تحریم‌ها و منزوی‌کردن امریکا را مستلزم انجام اقداماتی از جمله حذف دلار از چرخه معاملات تجاری فی‌مابین دانستند.
 • شمارش معكوس حذف دلار و مرگ نظام سلطه


  مقام معظم رهبري در ديدار رئيس‌جمهور روسيه، خنثي‌سازي تحريم‌ها و منزوي‌كردن امريكا را مستلزم انجام اقداماتي از جمله حذف دلار از چرخه معاملات تجاري في‌مابين دانستند...
 • نظام سلطه در جنگ نرم نیز شکست خواهد خورد


  کانون خبرنگاران نبأ: امام جمعه رودسر در یادواره شهدای دانش‌آموزی این شهرستان، گفت: ما مطمئن هستیم که نظام سلطه در جنگ نرم نیز شکست خواهد خورد و در جبهه فرهنگی پیروزی از آن ملت ایران است.
 • فلسطین نقطه تقابل با نظام سلطه


  نظام سلطه جهانی در تأسیس رژیم صهیونیستی چندین هدف راهبردی را دنبال می‌کند که مهم‌ترین آن جلوگیری از وحدت جهان اسلام، ایجاد یک سرپل دائمی برای حضور قدرت‌های استکباری در منطقه و ایجاد تغییرات اساسی در شطرنج جغرافیایی خاورمیانه است.
 • فلسطین نقطه تقابل با نظام سلطه


  نظام سلطه جهانی در تأسیس رژیم صهیونیستی چندین هدف راهبردی را دنبال می‌کند که مهم‌ترین آن جلوگیری از وحدت جهان اسلام، ایجاد یک سرپل دائمی برای حضور قدرت‌های استکباری در منطقه است.
 • آزادسازی خرمشهر نسخه مقابله با نظام سلطه


  رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح: فرآیند قدرت‌سازی را مشق می‌کنیم و دست به ماشه مهیای برچیدن بساط هر متجاوزی هستیم
 • خون شهیدان پاسدار نظام سلطه و استکبار را نابود می‌کند


  دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور بیانیه‌ای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را محکوم کرد.
 • پیشگامی جوانان ایرانی در مقابله با نظام سلطه


  رهبر جمعیت جمعه جمهوری آذربایجان: پیشگامی جوانان ایرانی در مقابله با نظام سلطه، بیش از نسل اول انقلاب و تحسین برانگیز است

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها

رئیس قوه قضاییه: وزرا، نمایندگان و مسئولان اگر متوجه فساد شدند گزارش کنند

رئیس قوه قضاییه: وزرا، نمایندگان و مسئولان اگر متوجه فساد شدند گزارش کنند

درخواست نمایندگان برای تهیه گزارشی درباره الکترونیکی شدن دولت در کمیسیون صنایع بررسی شد

درخواست نمایندگان برای تهیه گزارشی درباره الکترونیکی شدن دولت در کمیسیون صنایع بررسی شد

جلسه علنی مجلس آغاز شد/ بررسی گزارش حادثه آتش سوزی مدرسه دخترانه در زاهدان

جلسه علنی مجلس آغاز شد/ بررسی گزارش حادثه آتش سوزی مدرسه دخترانه در زاهدان

زغال‌سنگی‌ها در تدارک ورود به رینگ/ عدم افشای گزارش‌های مالی از ترس نمایان شدن زیان

زغال‌سنگی‌ها در تدارک ورود به رینگ/ عدم افشای گزارش‌های مالی از ترس نمایان شدن زیان

آمانو نتوانست حق ایران در برجام را استیفا کند/ گزارش‌های او منصفانه بود، اما می‌توانست عملکرد بهتری داشته باشد

آمانو نتوانست حق ایران در برجام را استیفا کند/ گزارش‌های او منصفانه بود، اما می‌توانست عملکرد بهتری داشته باشد

وضعیت مطلوب گزارش سه ماهه بازار سرمایه

وضعیت مطلوب گزارش سه ماهه بازار سرمایه

دلیل عدم قرائت گزارش حادثه قطار تبریز- مشهد در مجلس

دلیل عدم قرائت گزارش حادثه قطار تبریز- مشهد در مجلس

گزارش‌های ۳ماهه، بهترین خبر پتروشیمی‌ها/ افزایش عرضه‌ها در بورس‌کالا

گزارش‌های ۳ماهه، بهترین خبر پتروشیمی‌ها/ افزایش عرضه‌ها در بورس‌کالا