بازدید: 25

توضیحات وزیر دادگستری درباره پرونده پدیده

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس توضیحات وزیر دادگستری درباره پرونده پدیده شاندیز را تشریح کرد.

به گزارش بولتن نیوز، حجت الاسلام حسن نوروزی سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جزئیات جلسه عصرامروز(دوشنبه، 26 فروردین) این کمیسیون، گفت: طبق دعوت قبلی، علیرضا آوایی وزیر دادگستری برای پاسخ به سه سؤال نمایندگان مجلس در این جلسه حضور داشت.

 

توضیحات وزیر دادگستری درباره پرونده پدیده

وی افزود: در این جلسه، سؤال نادر قاضی پور، مصطفی کواکبیان و علیرضا محجوب درباره علت عدم رسیدگی به پرونده شاکیان پدیده شاندیز از وزیر دادگستری مطرح شد که پس از توضیحات وی، سؤال کنندگان یک ماه به آقای آوایی فرصت دادند تا به این موضوع رسیدگی کند.

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس ادامه داد: در بخش دیگری از این جلسه، سؤال آقای کامران نماینده اصفهان از وزیر دادگستری درباره چاپ اخطاریه ها و ابلاغیه ها در روزنامه ها، مطرح شد که وی در پاسخ به اعضای کمیسیون این موضوع را نپذیرفت و گفت که این اخطاریه ها و اعلامیه ها فقط به روزنامه حمایت اعطا می شود و در روزنامه های دیگر نیز چاپ می شود.

حجت الاسلام نوروزی اضافه کرد: وزیر دادگستری در این جلسه اعلام کرد که قرار شده انتشار اخطاریه ها و ابلاغیه ها از این به بعد، به صورت الکترونیکی انجام شد، در نهایت آقای کامران از توضیحات آقای آوایی قانع شد.

سخنگوی کمیسیون حقوقی قضایی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: در بخش دیگر جلسه امروز این کمیسیون، سؤال آقای جهانبخش محبی نیا نماینده میانه درباره علت عدم برخورد جدی با مفاسد اقتصادی و اینکه چرا مسائل مالی حاصل از فسادهای اقتصادی به خزانه واریز نمی شود، مطرح شد که آقای محبی نیا به وزیر دادگستری یک ماه فرصت داد تا گزارش کاملی را در این زمینه ارائه کند.


توضیحات وزیر دادگستری درباره پرونده پدیده
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها