بازدید: 8

فتاحی: بازی لیگ برتری تیم‌های ایرانی حاضر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به تعویق می‌افتد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1716076
مدیر مسابقات سازمان لیگ گفت: تیم‌های ایرانی در صورت صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین دور رفت و برگشت این رقابت ها، در لیگ برتر استراحت می‌کنند.

سعید فتاحی در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره تغییر زمان رقابت های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و بحث تداخل زمانی این مسابقات با فصل نقل و انتقالات فوتبال کشورمان بیان کرد: نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر از اوایل مرداد ۹۸ آغاز می شود و ما درصدد هستیم بازی ها را به شکلی برنامه ریزی کنیم که تیم های ایرانی در صورت صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان تا دور رفت این مرحله (۱۴ و ۱۵ مرداد) دست کم ۲ دیدار در لیگ برتر انجام بدهند.

او ادامه داد: از طرفی نمی خواهیم در آن وضعیت نمایندگان کشورمان ضرر کنند. به همین دلیل اگر ذوب آهن، استقلال و پرسپولیس بتوانند از مرحله گروهی لیگ قهرمانان صعود کنند با توجه به اینکه دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی ۲۱ و ۲۲ مرداد برگزار می شود، احتمال تعویق افتادن بازی های این تیم ها در لیگ برتر وجود دارد تا آن ها با استراحت یک هفته ای به مصاف حریفانشان بروند.

مدیر مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران تصریح کرد: درباره نقل و انتقالات هم باید بگویم از زمان شروع فصل و انتقالات که به احتمال فراوان اواخر خرداد است تا چهار هفته پس از آغاز بازی های لیگ تیم ها می توانند در نقل و انتقالات شرکت کنند. طبیعی است تیمی که بخواهد مرداد در لیگ قهرمانان شرکت کند، پیش از شروع بازی های این مرحله تمام بازیکنان مدنظر خود را جذب خواهد کرد و فهرستش را در اختیار AFC قرار می دهد.

فتاحی ادامه داد: از سال آینده تیم های لیگ برتری باید طبق قوانینی که در فیفا و afc وجود دارد ۱۴ روز پیش از آغاز لیگ برتر ۱۴ بازیکن خود را به سازمان لیگ رجیستر و معرفی کنند.

بیشتر بخوانید: زمان دیدار های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تغییر کرد

انتهای پیام/

اظهارات فتاحی درباره تیم های حاضر در  لیگ قهرمانان آسیا

فتاحی: بازی لیگ برتری تیم‌های ایرانی حاضر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به تعویق می‌افتد
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها