بازدید: 47

گزارش های خبرنگار اعزامی میزان از مناطق سیل زده پلدختر/حضور ۱۵۰۰ نیروی رزمی ارتش برای امدادرسانی در مناطق سیل‌زده

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1711117
سیل که آمد همه چیز را با خود برد به جز غیرت، مردانگی، حس انسان دوستانه و محبتی که بین مردم ایران موج می‌زند. این محبت را می‌توان این روز‌ها در شهر پلدختر به چشم دید و تلاش ایرانیان را برای ساختن کشور خود ستایش کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری میزان از مناطق سیل زده پل دختر، آخرین روز های نوروز امسال بود که پلدختر و معمولان و برخی دیگر از مناطق استان لرستان شاهد حادثه ای هولناک بودند. سیل آن هم سیلی ویرانگر. سیل آمد همه چیز را خراب کرد، اما این روز ها بیشتر از سیل جوانمردی، از جان گذشتگی و وفاقی است که بین مردمی که از دور ونزدیک خود را به مناطق حادثه دیده رسانده اند جاری است و به چشم می آید.

از ساعت های اولیه روز اگر گذرتان به این محله بیفتد گروه های زیادی را می بینید که سخت مشغول کار هستند، پیر و جوان و بزرگ و کوچک از همه قشری هستند بسیجی، سپاهی، ارتشی، طلبه، دانشجو، کاسب یکی از همین جهادگران پیرمردی است که از چند روز پیش با خودروی پیکانش تک و تنها خودش را به پلدختر رسانده. پیرمرد می گوید وقتی در تلویزیون دیدم سیل چه بر سر مردم پلدختر آورده است دلم طاقت نیاورد ماشین را روشن کردم و با خودم گفتم الهی به امید تو می روم تا شاید بتوانم اندکی از رنج و درد این مردم را کم کنم.

ظرف دو روز آینده شرایط پلدختر مطلوب‌تر می‌شود/ تسهیل تردد مردم در پلدختر با پل احداث شده توسط ارتش/ حضور ۱۵۰۰ نیروی رزمی ارتش برای امدادرسانی در مناطق سیل‌زده
۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۳

معاون مهندسی نیروی زمینی ارتش، گفت: ارتش جمهوری اسلامی با استقرار ۱۵۰۰ نیروی رزمی خود و صد ها وسیله و ماشین آلات سنگین مهندسی در کنار مردم و سایر نیروهای نظامی و امدادی نسبت به پاکسازی خانه ها و مغاز ها و معابر در مناطق سیل زده اقدام کرد.

معاون مهندسی نیروی زمینی ارتش در گفت و گو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری میزان به شهرستان سیل زده پلدختر، با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط نیروهای نظامی و امدادی برای کمک رسانی به مردم غیور و عزیز شهرستان پلدختر، اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنار سایر نیرو های نظامی و امدادی به ویژه سپاه پاسداران و بسیج سرافراز، با توجه به اتفاقات اخیر ناشی از سیل که مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرد، بنا بر وظایف ذاتی خود و بویژه با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری، اقداماتی را در راستای کاهش آلام مردم مناطق سیل زده انجام داد.


گزارش های خبرنگار اعزامی میزان از مناطق سیل زده پلدختر/حضور ۱۵۰۰ نیروی رزمی ارتش برای امدادرسانی در مناطق سیل‌زده
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها