بازدید: 5

تعطیلی مدارس مناطق سیل‌زده لرستان اعلام شد

مدیرکل آموزش‌ و پرورش لرستان گفت: تعطیلی مدارس مناطق سیل‌زده استان لرستان اعلام شد.

به گزارش بولتن نیوز، رضا زینی وند مقدم عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مدارس پل دختر و معمولان به مدت یک هفته تعطیل و برای بازگشایی در آینده نیز با توجه به شرایط خاص این مناطق سیل زده، مجدد در ستاد مدیریت بحران تصمیم گیری می شود.

وی افزود: مدارس رودبار از بخش کوهنانی به مدت یک هفته تعطیل و فعالیت آموزشی در این مدارس از روز شنبه 24 فروردین آغاز می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان عنوان کرد: تمام مدارس شهری و روستایی نورآباد و دورود به مدت 2 روز تعطیل و فعالیت آموزشی این مدارس از دوشنبه 19 فروردین آغاز می شود.

وی بیان کرد: مدارس روستایی سلسله به مدت 2 روز تعطیل و فعالیت آموزشی از 19 فروردین آغاز می شود، در کوهدشت تمام مدارس روستایی بخش مرکزی روز شنبه 17فروردین تعطیل است.

زینی وند مقدم تصریح کرد: در بخش پاپی نیز مدارس ابتدایی و راهنمایی روستای کشور و تنگ هفت و مدارس دوره اول و دوم روستای بیشه به مدت 2 روز تعطیل است.

وی خاطرنشان کرد: در شهرستان چگنی مدارس حضرت معصومه (س)، فاطمه زهرا(س) و آموزشگاه معین در شهر سراب دوره و همچنین مدارس روستاهای چم داود، چم چره، چم خوشه، چم پلک، چم دانه، در مرره، سیاه چم، ورپل، انارستان و ژریژبان بخش شاهیوند شهرستان چگنی به دلیل قطع راه های ارتباطی به مدت یک هفته تعطیل است.

مدیرکل آموزش وپرورش استان لرستان گفت: در رومشکان مدارس روستای خاصی آباد و روستای اسدآباد بخش سوری به مدت 2 روز تعطیل است.


تعطیلی مدارس مناطق سیل‌زده لرستان اعلام شد
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها