بازدید: 21

بخش عمده‌ای از مشکلات مردم پلدختر تا پایان امروز مرتفع می‌شود/ حضور واحد‌های مهندسی با تجهیزات کامل در مناطق سیل زده استان لرستان/ امدادرسانی بالگرد‌های سپاه در مناطق سیل زده استان

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1695406

سردار رمضان شریف گفت: همزمان با مساعد شدن شرایط جوی، امدادرسانی سرعت بیشتری پیدا کرده و امیدواریم تا پایان وقت امروز بخش عمده ای از نارسایی های موجود برای مردم شهرستان پل دختر و روستا های منتهی به معابر کوهستانی مرتفع شود.

بخش عمده ای از مشکلات مردم پلدختر تا پایان امروز مرتفع می شود/ حضور واحد های مهندسی با تجهیزات کامل در مناطق سیل زده استان لرستان/ امدادرسانی بالگرد های سپاه در مناطق سیل زده استان/ اعزام ماشین آلات استان های همجوار به لرستانسردار سرتیپ پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در گفت وگو با خبرنگار حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص اقدامات سپاه برای مناطق سیل زده استان لرستان اظهار کرد: با توجه به پیش بینی های چند روز گذشته مبنی بر احتمال وقوع سیل در برخی نقاط کشور، مجموعه سپاه با تدبیر فرمانده کل سپاه آمادگی لازم را برای کمک به سیل زدگان احتمالی کسب کرده بود.

وی با بیان اینکه واحد های مهندسی، مجموعه پایگاه مقاومت و بخش های بالگردی سپاه آمادگی لازم را برای کمک رسانی داشتند، ادامه داد: با توجه به وجود شرایط نامساعد در لرستان، تمرکز امداد رسانی سپاه به آنجا معطوف و فرمانده نیروی زمینی سپاه در آنجا مستقر شده و تمامی واحد های سپاه استان، واحد هایی از مجموعه هوافضا، نیروی زمینی و قرارگاه سازندگی سپاه در منطقه بسیج شدند که امداد رسانی ویژه ای را به مردم شریف مناطق "پلدختر "و" معمولان" انجام دهند.

سخنگوی سپاه افزود: تلاش های اولیه این بوده که راهی زمینی به صورت فرعی بازگشایی شود و با استقرار تعدادی بالگرد در فرودگاه لرستان، کمک رسانی هوایی صورت گیرد.

سردار شریف به کمک سپاه های استانی همجوار به لرستان اشاره کرد و گفت: علی رغم مشکلات، برخی استان های همجوار لرستان نیز ماشین آلات مهندسی و خودرو های مورد نیاز را برای کمک به این استان اعزام کردند.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط مساعدتر وضعیت هوا، امدادرسانی هم سرعت بیشتری پیدا کرده و امیدواریم تا پایان وقت امروز بخش عمده ای از نارسایی های موجود برای مردم شهرستان پل دختر و روستا های منتهی به معابر کوهستانی که شرایط بدتری در مجموعه استان لرستان دارند، مرتفع شود.

سردار شریف درباره تجهیزات امدادرسانی به مردم سیل زده استان لرستان خاطر نشان کرد: تعدادی بالگرد به استان اعزام شده و در فرودگاه مستقر هستند و با پرواز هوایی، کمک ها و امدادرسانی های لازم را انجام می دهند.

وی ادامه داد: واحد های مهندسی سپاه با تجهیزات اعم از لودر، بولدوزر، بیل مکانیکی برای کمک به باز گشایی راه های فرعی در استان حضور دارند و مجموعه پایگاه های مقاومت سپاه استان برای کمک به مردم، اسکان و تغذیه در مناطق حضور داشته و امداد رسانی با سرعت بیشتری در حال انجام است.

انتهای پیام/


بخش عمده‌ای از مشکلات مردم پلدختر تا پایان امروز مرتفع می‌شود/ حضور واحد‌های مهندسی با تجهیزات کامل در مناطق سیل زده استان لرستان/ امدادرسانی بالگرد‌های سپاه در مناطق سیل زده استان
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها