بازدید: 8

استقلال توهین نژادپرستانه به «پاتوسی» را تکذیب کرد

منبع : عصر ایران کد خبر: 1694274
مدیر برنامه های آیاندا پاتوسی بازیکن اهل آفریقای جنوبی بعد از شکست یک بر صفر آبی پوشان در شهرآورد هشتاد و نهم پایتخت که روز شنبه برگزار شد، مدعی شده بود که به این بازیکن توهین نژادپرستانه شده است.

معاون ورزشی باشگاه استقلال ضمن تکذیب ادعای توهین نژادپرستانه به «آیاندا پاتوسی» بازیکن آفریقایی این تیم، به مدیر برنامه های این بازیکن هشدار داد که تنها در چارچوب وظایف قانونی خود فعالیت کند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، علی خطیر با توجه به مسایل مطرح شده پس از دیدار شهرآورد پایتخت و همین طور مصاحبه انجام شده از طرف مدیر برنامه های پاتوسی، توضیحاتی را ارائه کرد.

وی گفت: در خصوص مصاحبه مدیر برنامه پاتوسی در ارتباط با اتفاقات بازی شهرآورد باید بگویم که این اظهارات غیر مرتبط و غیرمسئولانه بوده و صحبت های مطرح شده، دور از واقعیت و خارج از حیطه اختیارات یک مدیر برنامه بر طبق مقررات موجود است.

معاون ورزشی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد که برابر مقررات، فعالیت مدیران برنامه فیفا و فدراسیون فوتبال ایران، حیطه اختیارات مدیر برنامه «Intermediary» در حد نمایندگی و ارایه خدمات به بازیکن جهت انعقاد قراردادهای باشگاه مربوطه است و نه بیشتر.

وی تمامی صحبت های مدیر برنامه را مبنی بر خروج بازیکن از کشور به دلیل توهین نژادپرستانه، کذب محض و خارج از چارچوب اختیارات او دانست و افزود: این اظهارات در جهت ضربه زدن به منافع باشگاه استقلال تلقی خواهد شد.

خطیر با محکوم کردن تمامی اتفاقات روی داده در بین دو نیمه و پایان بازی شهرآورد در رختکن و هتل، افزود: لازم است به استحضار تمامی هواداران باشگاه استقلال برسانم که پس از اظهارات مدیر برنامه های پاتوسی، باشگاه استقلال با توجه به حساسیت موضوع مطرح شده، به بررسی کامل مساله پرداخت و اعلام می کنیم که هیچ گونه توهین یا اقدام نژادپرستانه از طرف بازیکنان اتفاق نیفتاده است. وظایف مدیر برنامه مشخص است و مسائل فنی تیم ارتباطی به وی ندارد.

معاون ورزشی باشگاه استقلال اظهار داشت: مدیر برنامه های پاتوسی حق ندارد درباره مسائل تیم با رسانه ها صحبت کند و اگر مشکلی پیش آمده یا بواسطه بازیکن از مساله ای مطلع شده بود باید آن را با باشگاه مطرح می کرد.

وی از مدیر برنامه های پاتوسی خواست تا در حطیه وظایف قانونی خود صحبت و فعالیت کرده و از هرگونه مصاحبه غیرمرتبط در حوزه فعالیت بازیکن و روابط بازیکن با باشگاه خودداری کند زیرا در صورت تکرار این موضوع، باشگاه استقلال این حق را برای خود قائل است تا از طریق مجاری قانونی و مطابق قوانین و مقررات داخلی و بین المللی فیفا اقدام کند.

گفتنی است مدیر برنامه های آیاندا پاتوسی بازیکن اهل آفریقای جنوبی بعد از شکست یک بر صفر آبی پوشان در شهرآورد هشتاد و نهم پایتخت که روز شنبه برگزار شد، مدعی شده بود که به این بازیکن توهین نژادپرستانه شده است.


استقلال توهین نژادپرستانه به «پاتوسی» را تکذیب کرد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها