بازدید: 10

حضور پژمان جمشیدی در هفتمین فیلم پرفروش سال

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1691953
فیلم سینمایی "لونه زنبور" به کارگردانی برزو نیک نژاد توانست در میان آثار کمدی حاضر در بین ۱۰ فیلم پرفروش سینمای ایران قرار گرفته و با فروشی معادل ۹،۱۴۵،۸۹۲،۰۰۰ تومان رتبه هفتم جدول فروش سینما در سال ۹۷ را از آن خود کند.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی "لونه زنبور" به کارگردانی برزو نیک نژاد توانست در میان آثار کمدی حاضر در بین ۱۰ فیلم پرفروش سینمای ایران قرار گرفته و با فروشی معادل ۹،۱۴۵،۸۹۲،۰۰۰ تومان رتبه هفتم جدول فروش سینما در سال ۹۷ را از آن خود کند.

///////////////////////////
این فیلم در میان هفت فیلم اکران نوروز ۹۷ توانست با فروش ذکر شده رتبه چهارم جدول را به دست بیاورد و تا بعد مصادره، به وقت شام و لاتاری چهارمین پرفروش نوروز امسال باشد. البته با توجه به مضمون کمدی و همچنین حضور بازیگران با سابقه کمدی انتظار موفقیتی بیشتر از این برای لونه زنبور می رفت، اما این موفقیت حاصل نشد.

"پژمان جمشیدی" که این روز ها کم کم به یکی از بازیگران گیشه سینما تبدیل شده در کنار زوج خود محسن کیایی ظاهر شده است. کیایی پیش از این حضور موفق خود در آثار کمدی را ثابت کرده و این زوج بازی نسبتاً مطلوبی را ارائه داده اند.
 
///////////////////////////
آنچه بیش از همه از فیلم "لونه زنبور" فیلمی متوسط می سازد ساختار اثر است که همچون فیلم قبلی نیک نژاد به نام زاپاس بیش از آنچه فیلم باشد یک قسمت از سریالی نوروزی است. نیک نژاد به شدت در ساخت سریال موفق است، اما همچنان سینمای شخصی خود را نساخته است.

فیلمنامه یکی از بزرگترین مشکلات لونه زنبور است. این فیلم مخاطب را در تمامی لحظات فیلم می خنداند، اما آنچه اتفاق نمی افتد داستان است. همه چیز پراکنده است و تنها تماشاگر غرق در شوخی خنده می شود. خنده ای که بعد از فیلم کاملاً از بین رفته و به یک تفریح یک ساعته مبدل می شود.
///////////////////////////
 
البته این را هم فراموش نکنیم که لونه زنبور به هر قیمتی نمی خنداند و این نکته را می توان در مقایسه با سایر آثار کمدی نقطه قوت بسیار مهمی دانست. نقطه قوتی که همواره می توان از آن به عنوان یک اتفاق بسیار مثبت یاد کرد.

نیک نژاد در دومین گام سینمایی خود بار دیگر در بخش مفرح سینما موفق بوده، اما همچنان با این مدیوم غریبه است. مدیومی که انگار باید باز هم منتظر ماند تا دید آیا نیک نژاد می تواند در خلق درامی سینمایی با تمامی نقاط عطفش موفق باشد یا نه.

انتهای پیام/
 

حضور پژمان جمشیدی در هفتمین فیلم پرفروش سال
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها