بازدید: 4

مردم به هشدارها توجه جدی داشته باشند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1686328
جهانگیری در دیدار با اعضای هیات دولت و مدیران دولتی با اشاره به تداوم بارش ها بخصوص در پایتخت، از مردم سراسر کشور خواست به هشدارها توجه جدی داشته باشند.

مردم به هشدارها توجه جدی داشته باشندبه گزارش  خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در دیدار با اعضای هیات دولت و مدیران دولتی با اشاره به تداوم بارش ها بخصوص در پایتخت، از مردم سراسر کشور خواست به هشدارها توجه جدی داشته باشند و گفت: همکاری مردم در کاهش خسارات و آثار زیانبار ناشی از سیل بسیار تأثیرگذار است.

با اشاره به نامگذاری سال جدید تحت عنوان «رونق تولید»، گفت: دستگاه های اقتصادی و بخصوص وزارت صنعت، معدن و تجارت باید با جدیت به دنبال تحقق رونق تولید باشند و در این مسیر نباید فقط متکی به تامین منابع مالی باشند بلکه باید با استفاده از ایده های نو، راهکار هایی برای حل مشکلات واحد های تولیدی پیدا کنند.

جهانگیری پیش از ظهر امروز در دیدار نوروزی وزرا، معاونین و مشاورین رییس جمهور و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی ضمن تبریک سال نو و آرزوی توفیق و سلامتی برای ملت ایران ابراز امیدواری کرد، در سال پیش رو با همت و تلاش هرچه بیشتر بتوانیم بخشی از سختی ها که مردم در سال 97 بخصوص در بخش اشتغال و معیشت متحمل شدند را جبران کنیم.

معاون اول رئیس جمهور همچنین با اشاره به تداوم بارش ها بخصوص در پایتخت، از مردم سراسر کشور خواست به هشدارها توجه جدی داشته باشند و افزود: همکاری مردم در کاهش خسارات و آثار زیانبار ناشی از سیل بسیار تأثیرگذار است.

گفتنی است بارش شدید باران و وقوع سیل و آبگرفتگی در نخستین روزهای سال 1398 موجب بروز خسارات جانی و مالی در بخش های از شمال و جنوب غرب کشور شده است.

انتهای پیام/


مردم به هشدارها توجه جدی داشته باشند
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها