بازدید: 29

اقدام جنون آمیز راننده جوان در وسط خیابان! + فیلم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1684373
راننده جوان با ترمز ناگهانی در وسط خیابان جان یک دوچرخه سوار را در معرض خطری جدی قرار داد.

اقدام جنون آمیز راننده جوان در وسط خیابان! + فیلم/////////////////////// به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است اقدام جنون آمیز یک راننده جوان را در یک خیابان خلوت به تصویر می کشد. در این ویدئو که توسط خود راننده خودرو و با کمک تلفن همراه تهیه شده است در حالی که او در خیابان مشغول رانندگی است یک دوچرخه سوار را در حال ورود از یک خیابان فرعی به خیابان اصلی نشان می دهد.

در این ویدئو مشاهده می شود لحظاتی بعد و در حالی که دوچرخه سوار نگون بخت در پشت خودروی این راننده در حال حرکت است ابتدا رو به دوربین لبخند زده و سپس در اقدامی جنون آمیز با ترمز ناگهانی موجب برخورد شدید مرد دوچرخه سوار به کاپوت عقب خودرو می شود.

این راننده دیوانه سپس از پنجره خودرو از دوچرخه سوار که کاملا مات و مبهوت شده است سوال می کند آیا حالش خوب است. مرد دوچرخه سوار در حالی که با دست چانه اش را گرفته و احساس درد می کند در این ویدئو دیده می شود. آنچه که در ویدئو نشان می دهد به نظر می رسد که دوچرخه سوار دچار جراحت سطحی شده است. هنور زمان و مکان دقیق این حادثه مشخص نشده است.

انتشار این ویدئو در شبکه های اجتماعی با واکنش کاربران همراه بود و بسیاری در کامنت های خود اقدام راننده خودرو در توقف ناگهانی را کاملا آگاهانه و عامدانه دانستند. این در حالی بود که برخی از کاربران نیز ضمن انتقاد از دوچرخه سوار، فاصله او تا خودروی مقابل را بسیار کم دانسته و گفتند که عدم رعایت فاصله با وسیله نقلیه روبرو موجب شد تا او به محض ترمز زدن خودرو دچار حادثه شود.

انتهای پیام/

حادثه ای که عدم رعایت فاصله با وسیله نقلیه روبرو رقم زد

اقدام جنون آمیز راننده جوان در وسط خیابان! + فیلم
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها