بازدید: 19

ناطقی نايب رئيس بانوان فدراسيون ووشو شد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1677500
زهرا ناطقی به عنوان نايب رئيس جديد فدراسيون ووشو در بخش بانوان منصوب شد.

ناطقی نايب رئيس بانوان فدراسيون ووشو شدبه گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، مراسم تودیع شهین نظری نایب رئیس پیشین و معارفه زهرا ناطقی نایب رئیس جدید فدراسیون ووشو با حضور خانم موسوی معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، مهدی علی نژاد رئیس فدراسیون، محمود متدین دبیر فدراسیون و جمعی از مدیران فدراسیون ووشو برگزار شد.

رئیس فدراسیون ووشو در این مراسم با بیان اینکه همکاری خوبی در این سال ها با خانم نظری داشتیم، گفت: فدراسیون ووشو در حوزه بانوان پیش تاز بوده است. در این ۱۲ سال، بانوان ما در ورزش قهرمانی سرآمد بوده اند و در بخش همگانی هم توسعه خوبی داشته ایم.

وی افزود: موجب افتخار است که فدراسیون جهانی ووشو روز جهانی زن را با مطلبی در خصوص خواهران منصوریان تبریک گفته است.

علی نژاد ادامه داد: خانم نظری در این پنج سال زحمات زیادی متحمل شدند و موفقیت ها با کار گروهی و همدلی به دست آمد. علاوه بر قهرمانان، در بخش مربیان و داوران هم در عرصه بین المللی حرف های زیادی برای گرفتن داریم.

رئیس فدراسیون ووشو تصریح کرد: پس از استعفای خانم ناطقی از فدراسیون اسکیت با وی صحبت کردم و ایشان که از جامعه ووشو است پس از سال ها به خانه خود بازگشت و مطمئن هستم در زمان ایشان هم مسیر موفقیت ها طی می شود.

در ادامه خانم موسوی معاون وزارت ورزش و جوانان با ابراز خوشحالی از حضور در جمع خانواده ووشو، گفت: ووشو فدراسیونی است که به نگاه ویژه ای به بانوان دارد و بین تیم آقایان با بانوان تفاوت نمی گذارد. خوشبختانه هیچگاه در بخش بانوان ووشو با مشکلی مواجه نشده ایم.

وی با تمجید از عملکرد رئیس فدراسیون ووشو، گفت: ایشان مسیری را ترسیم کردند که خانم نظری به خوبی آن را طی کرد و قطعا نایب رئیس جدید هم همین مسیر را با سربلندی ادامه می دهد. خوشحالم از اینکه اعلام می کنم مدال ها ووشوی موجب افتخار ورزش بانوان ایران است.

این مقام مسئول با بیان اینکه از خانم نظری و ناطقی شناختی چندین ساله دارد، تصریح کرد: خانم نظری همواره به ما در وزارت ورزش کمک کرده است و از توانایی ایشان استفاده خواهیم کرد. در نهایت آروزی توفیق برای ۲ خواهر عزیزم دارم.

سپس شهین نظری گفت: این ۵ سال موفق در یک چشم بهم زدن تمام شد و امیدوارم خانم ناطقی موفق باشند و قطعا هر کمکی بتوانم به او خواهم داشت.

وی در سخنان کوتاه خود از حمایت های رئیس فدراسیون و همکارانش در این رشته قدردانی کرد.

محمود متدین دبیر فدراسیون ووشو هم با تشکر از زحمات نایب رئیس پیشین فدراسیون، گفت: خانم نظری، بزرگ مجموعه ما بود و جایگاه ویژه ای در فدراسیون داشت. همدلی و اتحاد همواره در این مجموعه وجود دارد و دلیل اصلی پیشرفت است.

در نهایت زهرا ناطقی نایب رئیس جدید بانوان فدراسیون ووشو هم، اظهار داشت: از اعتماد رئیس فدراسیون تشکر می کنم و امیدوارم موثر باشم. ووشو فدراسیونی درجه یک و موفق است و نسبت به سال ۸۲ که در این فدراسیون فعالیت می کردم، تغییرات گسترده ای کرده است.

وی در پایان گفت: زحمات نواب رئیس قبلی تاثیر زیادی در عملکرد خوب داشته است و امیدوارم مسیر آنها را به خوبی طی کنم.

در پایان با اهدا لوح و هدایایی از سوی دکتر علی نژاد از زحمات نایب رئیس پیشین قدردانی شد و همچنین حکم نایب رئیس جدید به وی اعطا گردید.

انتهای پیام/

 


ناطقی نايب رئيس بانوان فدراسيون ووشو شد
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها

حسن‌زاده: گزارش بازی تراکتورسازی و پیکان به دست ما رسید/ مقررات انضباطی فدراسیون به آیین نامه فیفا نزدیک‌تر شده است

حسن‌زاده: گزارش بازی تراکتورسازی و پیکان به دست ما رسید/ مقررات انضباطی فدراسیون به آیین نامه فیفا نزدیک‌تر شده است

افت شدید محبوبیت ترامپ بعد از انتشار گزارش مولر

افت شدید محبوبیت ترامپ بعد از انتشار گزارش مولر

گزارش گاردین از ابعاد دیگر آتش سوزی در کلیسای نوتردام

گزارش گاردین از ابعاد دیگر آتش سوزی در کلیسای نوتردام

پاسخ شرکت کره‌ای به گزارش یک روزنامه: از ايران خارج نشده ايم

پاسخ شرکت کره‌ای به گزارش یک روزنامه: از ايران خارج نشده ايم

رونمایی از گزارش آزار و اذیت جنسی زندانیان در بحرین

رونمایی از گزارش آزار و اذیت جنسی زندانیان در بحرین