بازدید: 14

تا سایپا روی روند نتیجه‌گیری می‌افتد بازی‌ها تعطیل می‌شود/ امیدواریم هرچه زودتر مشکلات باشگاه حل شود

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1672306
معین عباسیان بازیکن تیم فوتبال سایپا گفت: تا تیم ما شکل خوبی پیدا می‌کند و روی روند نتیجه‌گیری می‌افتد لیگ تعطیل می‌شود و متاسفانه کاری هم از ما ساخته نیست.

معین عباسیان در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص دیدار تیم های فوتبال نفت مسجدسلیمان و سایپا که با برتری شاگردان علی دایی به پایان رسید، اظهار داشت: بازی خوبی بود و می دانستیم آنها تیم قدرتمندی در خانه خود هستند. با این حال و با آنالیز کادرفنی و صحبت هایی دایی توانستیم ۳ امتیاز شیرین این بازی را کسب کنیم و از این بابت خوشحالیم.

وی در پاسخ به این سوال که تا تیم سایپا روی روند خوب می افتد بازی ها به دلایل مختلف تعطیل می شود گفت: کاملا درست است. در نیم فصل به دلیل اردوی های تیم ملی و جام ملت های آسیا و الان هم به دلیل تعطیلات نوروز و بازی های تیم امید لیگ چند روزی تعطیل شده است.

بازیکن تیم فوتبال سایپا ادامه داد: متاسفانه امسال شرایط برای ما اینگونه بود. تا تیم ما شکل خوبی پیدا می کند و روی روند نتیجه گیری می افتد لیگ تعطیل می شود. باید این شرایط را تحمل و بیشتر تلاش کنیم، چون بازی های سخت ما برای بعد از عید است و هر بازی حکم فینال را دارد.

عباسیان در پایان درباره اینکه باشگاه سایپا به تعهدات مالی خود عمل کرده یا خیر، خاطرنشان کرد: ما تا الان ۵۰ درصد گرفتیم. البته هنوز هم مبالغ عقب افتاده ای وجود دارد که پرداخت نشده و امیدواریم هرچه زودتر این مشکلات هم حل شود.

انتهای پیام/


تا سایپا روی روند نتیجه‌گیری می‌افتد بازی‌ها تعطیل می‌شود/ امیدواریم هرچه زودتر مشکلات باشگاه حل شود
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها