بازدید: 5

مرد نقابدار روی صورت خانم ناظم اسید پاشید

منبع : تابناک کد خبر: 1672086

معاون مدرسه دخترانه وقتی می خواست از خانه اش خارج شود، از سوی مرد نقاب داری مورد اسیدپاشی قرار گرفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ساعت ۸ صبح چهارشنبه ۲۲ اسفند مأموران کلانتری ۱۵۰ تهرانسر در جریان اسیدپاشی به چهره زن جوانی در یکی از خیابان های تهرانسر قرار گرفتند.

مأموران کلانتری بلافاصله با سرپرست دادسرای امور جنایی تهران تماس گرفته و او را در جریان این حادثه قرار دادند. بدین ترتیب با دستور محمد شهریاری تحقیقات تخصصی در این خصوص آغاز شد و کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شدند. در نخستین گام کارآگاهان به سراغ قربانی این اسیدپاشی رفتند. زن جوان که صورتش آسیب دیده بود گفت: من معاون مدرسه دخترانه ای در پونک هستم. ساعت ۸ صبح طبق معمول تمام روز ها از خانه خارج شدم تا به مدرسه بروم، اما به محض اینکه در خانه را باز کردم، مردی با نقاب مشکی مقابل در ظاهر شد. او ظرف پلاستیکی در دست داشت و ناگهان مایع داخل ظرف را به روی صورتم پاشید بعد هم بلافاصله پای پیاده فرار کرد. آن موقع تصور نمی کردم که داخل ظرف پلاستیکی اسید باشد، اما به محض اینکه مایع روی صورتم ریخت به شدت سوختم. تازه آن موقع متوجه اسیدپاشی شدم. زن ۳۷ ساله که از ناحیه صورت دچار سوختگی شده بود، بلافاصله به بیمارستان سوانح و سوختگی منتقل شد.

دکتر ده مرده ای رئیس بیمارستان در رابطه با این حادثه گفت: زن جوان دچار سوختگی ۵ درصدی شده است، اما باتوجه به اینکه چشمش به شدت آسیب دیده بود به بیمارستان رسول اکرم منتقل شد.

محمدشهریاری گفت: باتوجه به اینکه چشم معاون مدرسه دخترانه آسیب شدیدی دیده بود، یکی از چشم هایش تخلیه شد. تحقیقات برای شناسایی و دستگیری عامل این اسیدپاشی ادامه دارد.


مرد نقابدار روی صورت خانم ناظم اسید پاشید
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها